Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Tecrübeli Ve Yeni Kullanıcılar İçin Likit Önerileri Nelerdir?

Nikotin bazı özellikleri nelerdir?

E-sigara kullanıcıları genellikle nikotin seviyelerini tercihlerine göre ayarlayabilme imkânına sahip olmaktadırlar. Nikotin bazlarında farklı seviyeler mevcut olmaktadır. Her seviye tecrübe ve kullanım beklentisine göre değişiklik göstermektedir. İlk seviye olarak 0 mg nikotin seçeneği var olmaktadır. Elektronik sigara sıvısındaki nikotin seviyesinin hiç olmaması anlamına gelmektedir.

Nikotin beklentisi olmayan kişiler daha çok işin sosyal yönü ile ilgilenerek kullanım keyfi için tercih etmektedirler. En düşük seviye arayışı içerisinde olan kişiler özel olarak 0.6 mg nikotin seviyesini tercih edebilmektedirler. Yeni başlangıç yapanlar ve çok az miktarda nikotin tatmak isteyenler tercih edebilmektedir. 12 mg orta seviye tercih etmek isteyen kişiler daha çok sigarayı bırakmaya eğilim göstermek için kullananlar tarafından tercih edilmektedir.

 

Hcigar vt inbox esigara
Hcigar vt inbox elektronik sigara

Ev yapımı likit nasıl gerçekleşmektedir?

Kişiler piyasada satılan hazır likitlerden aradıkları beklentiler bulamadıkları taktirde ev yapımı için tercih edilen ve özel olarak satılan sarf malzemelerini alarak kullanım gerçekleştirebilmektedir. Aroma nikotin yoğunluğunu tercihlerine göre uygulayabilmektedirler. Ev yapımı tercihlerinde nikotinin saf olarak kullanılması için profesyonel ve son derece dikkatli kişilerin tercih etmesi gerekmektedir. Yeni kullanıma başlayan ve evde yapımını gerçekleştiren kişiler tamamen saf nikotinden uzak durmaları gerekmektedir. Farklı bölgelere temas etmesi halinde çeşitli sorunlar meydana gelebilmektedir. Bir kaç malzeme ile kolaylıkla yapımı gerçekleştirilebilmektedir.

 

Ev yapımı aşamaları ve likit önerileri nelerdir?

Tercihe göre nikotin, pg ya da vg fark etmeksizin gliserin ve tatlandırıcı aroma yardımı ile gerçekleştirilebilmektedir. Sıvı konsantresini sağlamak için gliserin kullanımı da tercihe göre gerçekleştirilmektedir. Tecrübe ve daha önce hazır likit kullanmış olmak, aromanın ne derece uygulanması gerektiğini yönlendirmekte daha kolay gerçekleştirmeyi sağlamaktadır. Özellikle piyasada en çok satışı gerçekleşen aromalı likitlerin, bir kaç türünü birden aynı anda kullanmak istenildiğinde, hazır halde satılan aromaları temin edebilmek mümkün olmaktadır.

Düzenli ve iyi bir kullanım gerçekleştirmek e-sigara cihazına zarar vermeyen likitler kullanmak için, orijinal ambalajlı ürünlerden kesin bir şekilde taviz verilmemesi gerekmektedir. Tecrübeli kullanıcıların zaman içerisinde sarf malzemeleri ve yapıya hakim olmaları nedeni ile ev yapımı tercih etmeleri muhtemel olmaktadır. Yeni kullanıcıların ise piyasa üzerinde satılan hazır likitleri tercih etmeleri olası yanlış uygulamaların önüne geçmeyi sağlamaktadır.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font