Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Nbase Nedir?

Elektronik Sigara Nedir?

 

Sigaranın kullanımı ülkemizde her geçen gün artmaktadır. Kimi sigara kullanıcıları bağımlılık derecesine gelmekte ve sigarayı bırakamamaktadır. Fakat bu tür bağımlılıkları ortadan kaldırmak amacı ile bir takım ürünler ortaya çıkmaktadır. Elektronik sigara da bu ürünlerden biridir.

 

Elektronik sigara, tamamen sigara alışkanlığını bıraktırmaya yönelik bulunmuş bir üründür. Cihaz, şarjlı bir şekilde çalışmakta ve normal sigaraya göre tamamen zararsızdır. Sebebi ise normal sigarada dışarıya duman verilirken, elektronik sigaralarda buhar verilmektedir. Cihaz içerisine koyulmakta olan dolum sıvısı sayesinde sigaranın verdiği zarar tamamen ortadan kalkmaktadır. Bu sebeple de sigara alışkanlığından vazgeçmek isteyen kişiler bu ürünü tercih etmekte ve büyük ölçüde bağımlılıktan kurtulmaktadır.

 

Sigarayı bırakmadan ve elektronik sigaraya başlamadan önce bazı kişiler sigaralarını oldukça ağır dozda kullanmaktadır. Bu kişiler elektronik sigaraya geçtikten sonra bu cihazın içerisindeki sıvıyı çok hafif bulacaklardır. Fakat cihazın sağladığı imkan sayesinde içerisindeki sıvı daha da sertleştirilebilmekte ve ağır hale getirilmektedir. Bu sebeple her türden sigara kullanıcısı, elektronik sigarayı kendisi oluşturabilir ve dilediği gibi kullanabilir.

 

Nbase Likit Nedir?

 

Likit, kelime anlamı olarak dolum sıvısı olarak da bilinmektedir ve akışkan sıvı anlamına gelmektedir. Likit, elektronik sigaranın içerisinde kullanmakta ve buhar kokusunu, sigara tadını belirleyen en önemli etkendir. Nbase ise likitin ham maddesidir. Bu Nbase, VG ve PG’den oluşmaktadır. VG’nin kelime anlamı bitkisel gliserin, PG’nin ise Propilen glikol’dür. Nbase adlı ürünün kalitesinin ve dozajının arttırımı sayesinde birçok kişi kendi isteği doğrultusunda elektronik sigara kullanmaktadır.

 

Elektronik Sigara Likit Nerden Alabilirim ?

 

Elektronik sigaralar bazı satış merkezlerinde ve birbirinden farklı internet sitelerinde satılmaktadır. Bu cihazlara ek olarak sürekli değiştirilmesi gereken likitler de farklı platformlarda satılmaktadır. Evde de yapılan bu likitler, internette de satılmaktadır. Fakat son dönemlerde evde yapılan likitlerde büyük zehirlenmeler yaşandığı için internet ortamında satılan likitler daha çok tercih edilmektedir.

 

Elektronik sigara, dünyada olduğu gibi her geçen gün ülkemizde de yaygınlaşmaktadır. Bu yaygınlaşma ile sigara bağımlılığından kurtulan kişi sayısı hızlı bir şekilde artmaktadır. Bunun sebebi ise cihaz içerisinde bulunan dolum sıvısının kişinin isteğine göre oluşturulabilmesidir. Bu sayede tüm elektronik sigara kullanıcıları normal sigara kullanma hissine kapılmaktadır. Ve buna bağlı olarak da normal sigara içme isteği duymamaktadırlar.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font