Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Nbase Likit Nedir?

Nbase Likit Nedir?

Elektronik sigaranın kullanımı gün geçtikçe artmakta ve normal sigaraların kullanım oranını büyük ölçüde düşürmektedir. Üretici firmalar tarafından sigara bağımlılığını azaltmak amacı ile üretilmiş olan bu cihazlar, fiyatları yüksek olmasına rağmen çokça tercih edilmektedir. Normal sigara kullananlar ve bu sigaralara bağımlı olduğu söyleyen kişiler elektronik sigarayı ilk denediklerinde yeterli bulmamaktadırlar. Bunun sebebi ise elektronik sigaraların normal sigaralara göre daha hafif olmasıdır. Bu sebeple de bir kısım sigara kullanıcıları bu cihazları tercih etmemektedir.

            Normal sigara kullanıcılarının kimileri oldukça sert ve ağır içerken, kimileri de oldukça hafif içmektedir. Bu sebeple de elektronik sigaralar kimilerine çok hafif, kimilerine ise ağır gelmektedir. Bu problemin önüne geçebilmek için de elektronik sigaraların içerine likit koyulmaktadır. Bu likitler, farklı bileşenlerden oluşmakta ve elektronik sigara kullanıcılarının isteği doğrultusunda ayarlanabilmektedir. Bu sayede de kullanıcılardan hiç biri elektronik sigaralar ile herhangi bir problem yaşamamaktadır.

           Nbase likit, dolum sıvısı içerisinde bulunan bileşenleri belirtmektedir. Likit içerisinde toplamda 2 farklı bileşen bulunmakta ve bunlar sayesinde sigaranın sert veya hafif olacağı belirlenmektedir. VG ve PG olarak kodlandırılan bu bileşenler, alışveriş yapılan yerlerden istendiği üzere dozları değiştirilmekte ve farklı standartlarda bir likit oluşturulmaktadır.

Aroma Çeşitleri Nelerdir?

Elektronik sigaralar içerisinde bulunan likitler ile sigaranın birçok özelliği değiştirilebileceği gibi tadı ve kokusu da değiştirilebilmektedir. Normal sigara türlerine göre tamamen zararsız olan elektronik sigaralar, klinik olarak da kanıtlanmıştır. Bunun en basit örneği, elektronik sigaralardan duman yerine buhar dışarıya verilmektedir. İçerisinde bulunan aromaların da istek doğrultusunda değiştirilmesi ile birlikte dışarıya rahatsız edici bir koku değil, farklı bitki kokuları salınmaktadır. Bu sebeple de elektronik sigaralar günümüzde her türlü ortamda içilmeye başlanmıştır.

Elektronik Sigara Likit Nerden Alabilirim?

Elektronik sigaralar ülkemize ilk girdiği dönemlerde sadece belli başlı satış ofisleri tarafından yüksek fiyatlar karşılığında kullanıcılara satılmaktaydı. Fakat tamamen seri üretimine başlanan elektronik sigara fiyatlarından büyük bir düşüş yaşanmıştır. Bu düşüş sayesinde de sigaraların satış platformları genel olarak internete taşınmıştır. Uzun bir süredir internetten satış gerçekleştiren elektronik sigara üretici firmalar, internetin kolaylığı sayesinde birçok sigara ve likit modelini müşterilerine sunmaktadır.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font