Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Nbase Likit Nedir?

Elektronik Sigara Nedir?

 

Elektronik sigara, normal sigaranın kullanımını azaltmak için üretilmiş teknolojik cihazlardır. Bu cihazlar sayesinde günde ortalama 1 paket veya 2 paket sigara içen çoğu kişi sigara bağımlılığından kurtulacaktır. Birçok araştırmalara göre normal sigaraya göre tamamen zararsız olduğu kanıtlanan elektronik sigaraların farklı platformlarda da yararlı olduğu tartışılmaktadır.

Elektronik sigara, şarj sistemi ile çalışmakta olan bir cihazdır. Şarj kablosu ile yaklaşık 6 – 8 saat arasında pili tamamen dolmaktadır. Tamamen doldurulan bu pil de gün içerisinde sürekli kullanıma rağmen tüm günü geçirmeye yetmektedir. Bu yanı sayesinde de elektronik sigaralar sadece evlerde değil, artık her türlü mekanda içilmeye başlanmıştır.

Elektronik sigaralar içerisinde likit bulunmaktadır. Bu likitler, dolum sıvısı olarak da bilinmesi ile birlikte birçok platformda satışı yapılmaktadır. Likitlerin içerisinde bulunan aromalar sayesinde elektronik sigaraların kullanıldığı yerlerde kullanıcı dahil çevresindeki kimse rahatsız olmamaktadır. Bunun sebebi ise elektronik sigaraların dışarı duman yerine buhar vermesi ve kötü kokular yerine bitki kokularının etrafa saçılmasıdır.

 

Elektronik Sigara Nbase Likit Nedir?

Elektronik sigara kullanırken her kişi kendi isteği doğrultusunda sigaranın içerisinde bulunan likidi değiştirebilir. Bu değişim elektronik sigaranın veya likidin alındığı yere göre değişiklik göstermektedir. Tadının ve kokusunun tamamen sigara kullanıcısının isteğine göre değiştirilebilmesi sayesinde birçok kişi normal sigarayı çok fazla kullanmasa bile bu ürünleri tercih etmektedir.

Likit içerisinde Nbase adı verilen ham madde bulunmaktadır. Bu ham madde içerisinde de VG ve PG adı verilen iki farklı bileşen mevcuttur. Likidin sertliği ve ağırlığı Nbase değişimi ile yapılabildiği gibi raf ömrünü uzatmak için de PG değeriyle oynamak yeterli olmaktadır.

 

Elektronik Sigara Likit Nerden Alabilirim?

Elektronik sigara satış yerleri gün geçtikçe artmaktadır. Ülkemize ilk giriş yaptığında sadece belli başlı alışveriş merkezlerinde satılan bu ürünler monopol şirketler tarafından çok yüksek fiyatlara satılıyordu. Fakat seri üretime geçildikten sonra ülkeye çok fazla elektronik sigara girişi gerçekleşti ve artık internet üzerinden de satış yapılmaya başlandı. İnternetteki farklı sitelerden yapılan satışlarda daha fazla seçenek bir arada görülebildiği için kullanıcılar tarafından internet ortamı daha çok tercih edilmektedir.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font