Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Likit Üretimi

Tütün ürünlerine oranla sağlığa zararının daha az olması ve kullanım kolaylığı nedeniyle kulanım oranı gün geçtikçe hızla artan elektronik sigaraların üretimi de ön plandadır. Yanlış ürünler ve yanlış kullanımı sonucu talihsiz olaylarla karşılaşan insanların haberleri medyaya yansımaktadır. Sizler de bu tür olumsuzluklarla karşılaşamamak adına dikkatli davranmalı, elektronik sigara temin edeceğiniz yerlerin güvenilir ve doğru malzemeler kullandığından emin olmalısınız. Aksi takdirde kendinize zarar vermeniz ve sağlığınızdan olmanız kaçınılmaz olacaktır.

e sigara likiti

Elektronik Sigarlara Ne Kadar Güvenebilirim?

Öncelikle elektronik sigaranızı satın alacağınız yerin ne kadar güvenilir olduğunu araştırmalısınız. Elektronik sigaraların yaygınlaşmasından sonra fırsatçılık yapmak isteyerek yan sanayi ürünler ve yanlış ürünlerle insanlara elektronik sigara satışı yapan yerlerden uzak durmanız gerekmektedir. Piyasa da araştırma yaptığınız zaman doğru ve güvenilir birçok üretici bulabilirsiniz. Ayrıca bu tür elektronik sigara satışı yapılan yerlerden aldığınız e-sigaranızın likitini tekrar satın almak yerine kendiniz üreterek maddi olarak kazanç sağlayabilirsiniz. elektronik sigara likit nerden alabilirim diye soracak olanlar için ise yine doğru ürünlerin satışı yapılan yerlerden likit satın almanız olacaktır. Piyasa da özellikle internet üzerinden bulabileceğiniz birçok likit satım yerleri mevcuttur. Bunlar arasından doğru olanı tercih edip likit satın alarak sizlerde evinizde likit üretebilirsiniz.

Elektronik Sigara Likiti Nasıl Yapılır?

Öncelikle likit üretimi için bazı ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. İlk önce likitin hammaddesi olan base temin etmelisiniz. Bu madde bitkisel gliserin ve propilen glikolden oluşur. Daha sonra oluşturulan basenin içerisine nikotin ekleyerek nbase oluşturmalısınız. Ancak özellikle nbase üretiminden dikkatli olunmalıdır çünkü nikotin bir hayli zararlı olduğu için bu işlem sırasında yapılacak bir hata ölümcül sonuçlar doğurabilmektedir. Oluşturulan nbase likit aroması da eklenerek likitin son aşaması gerçekleştirilir. Bu karışıma tercih ettiğiniz aromayı da ekleyerek demlenmeye bırakmanız gerekmektedir. Daha sonra ise elektronik sigaranızda kullanılmaya hazır bir likite sahip olacaksınız. Hem ekonomik anlamda avantajlı olan likit üretimi doğru malzemeler ve doğru oranda üretilirse, kişisel damak tadınıza göre özel olarak kullanabileceğiniz size özel elektronik sigaranız olacaktır. Bütün bunlarda dikkat etmeniz gereken en önemli şey güvenilir ürünleri kullanmanız olacaktır.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font