Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Likit Nedir?

Sigarayı bırakmayı düşünenler, sigarayı bırakanlar veya elektronik sigara konusunda biraz bilgisi olanların bile sorduğu bir soru var. Nedir bu likit? E-sigaraya başladıktan sonraki en güzel kısım sizin için en uygun likitlere karar vermektir. Hem Vg Pg oranı hem nikotin oranı hem binbir çeşit aromalar ile sizin için en uygun likit nedir nasıl anlarsınız diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

Likit; Bitkisel gliserin (VG) ve Propile gliserin (PG) ile eğer nikotinli kullanıyorsak nbase ; (nbase pg ve vgnin belirli oranlarda nikotinle buluşmasıdır) ve aromalarla sihirli karışımdır. Bunları sadece belirli oranlarda karıştırmak en uygun likiti sağlamaz. Boğazda yanmayı 0’a indirecek, ağız tadınıza uygun likiti seçmek için deneme yanılma yöntemi ile testerlar sayesinde deneyebilirsiniz.

Ağırlıklı olarak en çok 0mg , 3 mg, 6 mg, 9 mglik likitlerde en beğendiğiniz aromayı deneyerek sizin için uygun nikot oranını belirleyebilir daha sonraki likit kullanımlarınızda ise sizin için uygun olan oranda likitler sipariş verebilirsiniz. Biz her zaman buharcılara hangi likiti tercih ederse etsin nikotin oranını zamanla azaltmasını tavsiye ediyoruz. Böylece hem kendi sağlıklarını korurken hem de likitten aldığı aroma hazzını arttırabilir. Tabii ki nikotinli likit kullanan kişiler bile sigara kullanların maruz kaldığı likitten çok daha azına maruz kalır.

En sağlıklı likit nedir diye soracak olursanız ise tabii ki en sağlıklı likit nikotinsiz ve aromasız likittir. Ama içerken size fazla tad vermeyeceği için tekrar sigaraya başlamanıza sebep olabileceği için içerken de zevk alabileceğiniz ve hiçbir zaman bir sigara kadar zararlı olmayan herhangi bir likitimizi tavsiye ederiz. Liqit.net ailesi olarak  üretilen her likitin tüm aşamalarda test edildiğini hatırlatmayı bir görev biliriz. Liqit her zaman likit üretiminde önce insan sağlığı sonra zevke önem vermiş ve ikisinin de aynı anda başarılabileceğini tüm e-sigara dolum sıvılarında kanıtlamıştır. Herkese liqit elektronik sigara likitleri ile buharlı mutlu huzurlu sağlıklı günler diler, henüz liqit tadmayan okuyucularımıza dilediğiniz testerları deneyerek dilediğiniz gibi ürünlerin altına yorum yapmanızı rica ederiz. Elektronik sigaranızı bizimle seveceksiniz!

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font