Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Likit Ne Amaçla Kullanılır?

Elektronik Sigara Kullanımı

 

Dünya üzerindeki insanların çoğu sigara kullanmış, şuan kullanmasa bile bir dönem boyunca denemiştir. Bu çok kullanım sayesinde her ülke sigara konusunda tamamen bir satış pazarı haline gelmiş ve sigara kullanımı da gitgide yaygınlaşmaktadır.

 

Sigara konusunda bağımlı olan kişiler ve bırakamayan kişiler için geçtiğimiz dönemlerde gelişen teknoloji sayesinde elektronik sigara olarak bilinen bir alet üretilmiştir. Elektronik sigaralar tamamen normal sigara boyutlarında ve şeklindedir. Bu sayede elektronik sigara sahipleri ürünü her kullandığında sigara içiyormuş hissine kapılmaktadır. Bu sayede de sigara yavaş yavaş bırakılmaktadır.

 

Sigarayı bırakmayı sağlamasının sebebi ise içinde bulunan dolum sıvısıdır. Normal sigaradan her nefes alındığında dışarıya duman verilmektedir. Elektronik sigaranın içerisinde bulunan dolum sıvısı sayesinde de dışarıya buhar verilmektedir. Bu buhardan anlaşılacağı üzere, iki sigara türü birbirine paralel olarak zararlı ve zararsızdır. Hatta çoğu araştırmaya ve çıkan sonuçlara göre elektronik sigaralar içerisinde bulunan likit çeşidine göre tamamen zararsızdır.

 

Likit (E likit sıvısı) Nedir?

 

Likit, kelime anlamı olarak akışkan sıvı anlamına gelmektedir. Elektronik sigaralar içerisinde kullanılan dolum sıvısı genel olarak likit adıyla bilinmektedir. Likit, her elektronik sigara içerisinde kullanılır ve kullanılması zorundadır. Çünkü sigaradan alınacak tadı, sigaranın sertliğini, verilecek dumanı gibi özellikleri likit ayarlamaktadır.

 

Likit alımı sırasında elektronik sigara kullanıcıları sigaranın özelliklerini kendisi belirleyebilmektedir. Sigarayı yeni bırakmış ve bıraktığı dönemde aşırı sert ve ağır dozda kullanan kişiler, elektronik sigara dolum sıvısında da aynı sertliği aramaktadırlar. Bu sebeple de likit içerisinde bulunan aromaların daha da sertleştirilmesi, kokusunun ve tadının kullanıcının isteği doğrultusunda ayarlanabilmesi mümkündür. Bu sayede kötü sigara kokuları yerine birbirinden farklı bitki kokuları sigaradan dışarı yayılmaktadır.

 

Likit Nereden Alınır?

 

Likit, internet üzerindeki birçok satış platformundan alınabilmektedir. E likit tavsiyesi üzerine alışveriş yapan ve likit alan kişilerin çoğunluğunu interneti tercih etmektedir. Bunun sebebi ise internetten alınan dolum sıvılarında yüzlerce çeşit vardır ve bu çeşitlere ek olarak elektronik sigara kullanıcıları likitlerini diledikleri gibi oluşturabilmektedirler. Bu sebeple de bu tür likit alım satımlarında internet kullanımı daha yaygındır.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font