Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Likit Aramoları Nelerdir?

Sigaranın zararlarını gün geçtikçe hissetmeye başlarken, sigarayı bırakmak için ne yapmamız gerektiğini bilemiyoruz. Bütün vücudumuz da çeşitli hastalıklara neden olan sigara, hayatımızı büyük ölçü de etkilemekte. Kanser, kısırlık, erken yaşlanma vücudumuzda oluşan sigara lekeleri sadece bunlardan bir kaçı. Sağlığımızı etkilemeyi bitirip, sosyal hayatımıza yön vermeye başlayan sigara, uzun vadede büyük sorunlar oluşturacaktır. Bağımlılık yapma özelliği sayesin de, bırakmakta zorluk çektiğimiz sigara, pasif içici olsanız bile büyük ölçüde hayatınızı etkiliyor.

 

Elektronik sigara sayesin de, sigarayı bırakabilir miyim:

Sigara tüketenlerin de, bildiği üzere el alışkanlıkları sigara içmek istemediğiniz durumlarda bile size, sigara içmeniz gerektiğini hatırlatıyor. Elektronik sigara likit sıvısı sayesin de, sigara tüketimi istediğiniz zamanlar da size likit aromaları sayesin de, sigara içmiş hissiyatı verecektir. Özellikle duman yerine, buhar üflemesi sağlığınızı tehlike altına sokmadan, sigarayı bırakmanıza yardımcı olacaktır. Pek çok tüketicinin de, belirttiği üzere; elektronik sigara içtiklerinde, sigaradaki hazzı yaşadıklarını ve normal sigara içmeye ihtiyaç duymadıklarını söylediler.

İlerleyen zamanlarda, uzman hekimlerin normal sigaranın yerini, elektronik sigara alacağını öngörüyorlar. Elektronik sigara, sağlığa zararlı olmaması sayesinde, diğer sigara gibi hastalıklara yakalanma riskiniz de büyük ölçü de, ortadan kalkıyor. Elektronik sigara kullanım da, dikkat edilmesi gereken cihazın kesinlikle, eczanelerden ve güvenirliğine emin olduğunuz yerlerden almanız. Güvenirliği emin olmayan elektrikli sigaralar, sağlığınıza çok büyük zararlar verebilir. İkinci husussa e likit sıvısının kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Normal fiyatların altında olan, likit sıvılarını kesinlikle almayın ve kullanmayın.

 

Tercihe göre likit aromaları:

Kendi tercihiniz üzerine çok çeşitli likit aromaları bulabilirsiniz. Çok çeşitli likit aromaları, elektronik sigaraya doldurulduğu zaman, buharın tadı seçtiğiniz aromaya göre tat alacaktır. Özellikle üst düzey sigara bağımlıları nikotinli likit sıvılarını tercih ederek, normal sigara hissiyatını daha fazla alabilirler.

Bu likit sıvılarının dışında naneli, çilekli, sütlü, kahveli, kremalı, viskili, Elmalı, çikolatalı, naneli, damla sakızlı ve tercihine göre neredeyse her tatta likit aroması bulabilir. Sigarayı bırakmak isteyenler, her yöntemi denediğini düşünen fakat hâlâ sigarayı bırakamadığını belirtenler; doktorların da tavsiye ettiği, elektronik sigara kullanarak rahatlıkla sigarayı bırakabilirler.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font