Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Her damağa uygun Likit Önerileri

Bir şekilde elektronik sigara içimine başlamış insanlarda genel manada ilk akla gelen şey hangi likit içilmeli hangi oranlardaki karışımlara sahip likitler tercih edilmeli. Bu tip sorular insanların kafalarını oldukça fazla meşgul ediyor. Bu yazıda vereceğimiz likit önerileri sizler için kesin bir bilgi içermese de en azından kafanızda bir harita oluşturmanıza yardım edecektir. Kullanacağınız likitlerin karışım oranlarını yani bitkisel gliserin , propilen glikolünü nikotin oranının olması gereken miktarını aroma oranlarını ve belkide en önemlisi hangi aroma olacağını bilmek ve dikkat etmek gerekir.

Tek tatlardan hoşlanan birisi olabilirsiniz. Bu isteklerinizi karşılayacak oldukça fazla likit var. Kavun , kola ,limon , elma ,böğürtlen ,yaban mersini akla gelebiliecek bütün tatların likitleri var hemen hemen . Tek başına olmasa bile bir karışımın içinde mutlaka bulunuyor. Bu tip likit önerileri araştırıyorsanız ferahlatıcı lezzet arayanlar için limon , menthol , nane ve elmalı likitleri seçmeleri tavsiye edilebilir. Ama bu tür likitler genel manada tüm gün içimler için pek tavsiye edilmez. Gün boyu içimler için tütün aromalı , çikolata aromalı , içinde vanilya bulunduran karışımlar tercih edilmekte. İnsanlar ferahlatıcı etkikleri günün büyük bölümünde değilde belli küçük zaman dilimlerinde hissetmek istiyorlar.

Farklı lezzetlerin oluşturduğu karışımlardan hoşlanan yani mix likitleri kendine daha yakın bulanlar için likit önerileri ise genel manada birçoğunun içinde vanilya barındırır. Vanilyanın enteresan bir lezzeti var. Karıştığı tatlara bir anlam katıyor denilebilir. Damakta hemen geçmeyen ve rahatsız etmeyen bir tat bırakıyor. Böylelikle o karışımın tadını daha uzun süre hissediyorsunuz.

Karışık lezzetlerin oluşturduğu dünyada diğer bir likit önerileri de meyvelerle veya sade olarak çikolatanın ve sütün eklenip oluşturduğu karışımlar. Bu karışımlarda genelde gün boyu içimler için kullanılmakta. Örneğin çilek , çikolata ve süt muhteşem üçlü denebilir. Tek başına bu üç ürünün oluşturduğu bir likit oldukça popüler ve kesinlikle bu ürünlerin oluşturduğu karışımlarda muhteşem likit önerileridir.

Elektronik sigara dünyası için diğer bir likit önerileri de dondurmalı , big babool ve tropik tatlı karışımlar . Bu lezzetlerde fazlaca tercih edilmekte. İnsanların hoşuna giden bu lezzetlerde all day vape (adv) yani tüm gün kullanımlar için fazlaca tercih edilmekte.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font