Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55
Trinity Glass US1 Styled Hybrid elektronik sigara

Evde Likit Önerileri Denerken Neleri Bilmek Gerekir ?

NİKOTİN BAZI EV YAPIMI NEDEN HAZIRLANIR?

 

– Likite harcanan paradan tasarruf etmek için(3-10kat)

– Daha kaliteli ve temiz likitler elde etmek için

– Satışta bulunmayan koyuluk/tat özelliklerini elde etmek için

 

Likitlerde isteğe bağlı olarak katılan 5 madde;

 

– Propilen glikol

– Gliserin

– Su

– Nikotin

– Aromatizatörler

 

İlk üçü sıfır oranlı likit ya da baz likit hazırlanması için kullanılmaktadır. Bu tür likitlerin tütün sertliği olmamaktadır.

 

NİKOTİN BAZI EV YAPIMI DENEYİMLEME

 

Ev likit yapımına minimum hacim ve aromatizatörle başlanmalıdır. Birincisi ilk deneyimi atmak yazık olmayacaktır. İkincisi, likit özgün seçimlere bağlıdır. Forumlarda likit önerileri bölümünde herhangi bir likit karışımına iyi ve kötü diyenler vardır. Tat ve e-sigara deneyimi kişiye özgü olduğundan her likit önerileri karışımı herkese uymayabilmektedir. Bu nedenle denemelere minimum oranlarla başlanmalı, iyice çalkalanmalı ve likit denenmelidir.

 

Birçok e-içici likidin minimum bir gece dinlenmesini önermekte, bazıları tadın karışım yapıldıktan 2-3 gün sonra ortaya çıktığını savunmaktadır. Özgün tat duyarlılığını kaba olarak belirlemeye çalışan biri için bu önemli değildir.

 

Eğer tat belirgin olarak eksikse %0.5-1 arası tat katılmalıdır. Bu, 6 mL için 1-2 damla, 10 mL için 1-3 damladır. Karışım tekrar çalkalanıp denenmelidir. Ve bu deneme işlemi, tat kişiyi memnun ve tatmin edene kadar devam etmelidir.

 

Aşırıya kaçmak meyve aromaları için neredeyse zararlı değildir. Meyve aromalarında aşırıya kaçmak sadece elektronik sigara tadının reçele benzemesine sebep olacaktır. Ancak tütün tatlarında aşırıya kaçıldığında “ufalanmaktadırlar”. Ortaya, ıslak bez aromasını ek olarak veren ot aromaları, saman vb. şeylerin aromaları çıkmaktadır. Aşırılık, sıvı katılması, tat nötrleştiricisi katılması, dikkat engelleyici tatların katılmasıyla aşılabilmektedir. Tütün aşırılığında durumu nane ve vişne aromasıyla kurtarmak mümkündür.

 

 

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font