Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

En İyi Elektronik Sigara Likiti Nelerdir?

Likit aromaları ne amaçla kullanılır?

 

Elektronik sigaralar, içeriğindeki sıvı likit ile buhar vererek yapay dumanı oluşturmaktadır. Uzun süreli kullanım gerçekleştirmek ve sağlıklı tüketim yapmak için elektronik sigara likitleri son derece güvenilir sitelerden temin edilmesi gerekmektedir. Saf base, nikotin ve aroma birleşimi ile gerçek sigaradan farksız olmaktadır. Likitlerin içerisinde bulunan aromalar, tüketim esnasında farklı tat ve kokular hissetmeye yardımcı olmaktadır. Doğal ve sentetik aroma olarak farklılık göstermektedir. Birbirinden farklı ve özel gıdalar ile koku ve tat artırımını sağlamaktadır. Hazır kullanımları olduğu gibi evde yapılmak için özel olarak satılan malzemeleri de bulunmaktadır. İstenilen miktarda hazır halde olan base içerisinde eklenebilmektedir.

 

Elektronik sigara sıvısı evde nasıl yapılır?

 

Elektronik sigaranın sorunsuz bir şekilde çalışmasını ve duman çıkarmasını sağlayan unsur olmaktadır. Elektronik likitler kullanım seviyesi ve tecrübesine göre tercih edilebilmektedir. Tamamen tatsız ve kokusuz olmaktadır. Sağlıklı bir kullanım gerçekleştirmek için piyasa üzerinde satılan sahte sıvılardan uzak durulması gerekmektedir. Akışkanlığı su dışında daha solüsyon gibi saf bir yapıya sahip olmaktadır. Vg ve pg bazın saf nikotin ile birleşmesinden elde edilmektedir. Kullanılan saf nikotinin son derece dikkatli bir şekilde hazırlanması gerekmektedir. Hazır sıvılar ise, bandrollü, son kullanma tarihleri olan ve ambalajları belirli ürünler olmaktadır. Farklı akışkanlık maddelerine ve tercihlerine göre kullanım seviyesinde tecrübeli olan kişiler sertliğini kendi isteklerine göre yoğunlaştırmaktadır. Daha az akışkanlı olan tercihleri ise yeni başlayanlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

 

En çok tercih edilen en iyi e likit aroması nedir?

 

Elektronik sigara aromaları özellikle kullanımı daha keyifli hale getirmeyi sağlamaktadır. Konsantre yoğun aromalar ve tercihe göre sıvının içerisinde eklenebilen miktarları bulunmaktadır. Aromalar farklı tat ve lezzetler içermektedir. Çikolata aromaları, tropikal yoğun meyve aromaları, sütlü, tarçınlı, alkol tatları ve kokusu içeren tozları halinde bir çok farklı çeşitte temin edilebilmektedir. Hazır ürünlerin içerdiği yoğunluğu kişiler kendi tercihleri doğrultusunda ayarlama imkanına sahip olmaktadır. Ev yapımı malzemeler ise, likit sıvısı içerisinde ayarlı çekme pompası bulunmaktadır. İstenen miktarda çekme pompası yardımı ile likit sıvısı içerisine katılabilmektedir.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font