Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigarayı Kimler Kullanır?

Elektronik sigarayı Kimler Kullanır?

Elektronik sigara üretimi öncelikle tütün ile mücadele için başlamıştır. Dünya genelinde oldukça ciddi talep görmekte olan e sigara kullanımı da oldukça rahat bir üründür. E sigarayı manuel yani ateşli sigara kullanımından kurtulmak isteyen herkes kolaylık ile kullanılır. E sigara içerisinde bulunan atomizer sayesinde e sigara duman yerine buhar vermektedir. Bu sayede kapalı ortamlar da dahil pek çok ortamda kullanılan bir üründür.

E sigara kullanıcıları başlangıçta bu ürünü sigara ile kıyaslasalar da bu pek de doğru bir durum değildir. Özellikle bazı e sigara kullanıcıları ürün içerisinde kullanılmakta olan e sigara likitini kendileri yapmayı tercih etmektedirler. Bu tercihin sebebi genellikle elektronik sigara likit yapımı aşamasında kullanılan maddelerin oranlarının kişisel olarak ayarlana bilmesidir. Hazır e likitlerden bekledikleri hazzı alamayan pek çok kişi bu yöntemi denemektedir.

 E Sigara Likiti Yapımı Nasıldır?

E sigara likiti yapımı zor bir işlem gibi görülse de kısmen deneyimi olan birçok e sigara kullanıcısının kolaylıkla yapabileceği bir sıvıdır. E likit sıvısı yapabilmek için gerekli olan 4 adet madde vardır. Bu 4 maddenin temini ile birlikte doğru ölçülerinde kullanılması ile sigara likiti elde edilmiş olur.

E likit içerisinde kullanılan maddelerden ilki nikotindir ve haz almaya yardımcı en etkili maddedir. Sonraki ürün likit aromasıdır. Tercihe göre kullanılır. Bazı e sigara kullanıcıları likit sıvıda aroma kullanmayı tercih etmeyebiliyor. Son olarak ise VG & PG maddeleri bulunurken bunlarda VG ürünün buharlaşmasına yardımcı olurken diğeri ise ürünün boğazda gerçek sigara hissi vermektedir.

E sigara Likiti Satışı

E sigara likiti her ne kadar kolay bir işlem gibi görülse de bazen istenilen tadı yakalamak için bir kaç deneme yapmak gerekebilir. Çünkü her ne kadar bu maddelerin ölçü oranları bulunsa da mükemmel sonuç verecek bir reçete bulmak zordur. Bunun sebebi ise herkesin ayrı damak tadına sahip olmasıdır. Eğer ki bu kadar şey ile uğraşmak istemeyenlerden iseniz elektronik sigara likit satış hizmeti sunmakta olan pek çok site bulunmaktadır. Bunlar içinden dilediğinizi seçebilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font