Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigaranın Avantajları Nelerdir?

Günümüzde oldukça popüler bir hale gelen elektronik sigaraların büyük avantajları bulunmaktadır. En önemli avantajı, çevreye zarar vermemesidir. İçindeki malzemelerin zararı ise, normal sigaraya göre çok daha azdır. Kullanılan e sigara likit maddeleri normal sigaraya göre daha az sağlığa zarar verir. Az miktarda nikotin salgılanması yapılır. Bu nedenle sigarayı bırakmak isteyenler öncelikle e sigara likit ürünlerine fırsat vermektedir. Elektronik sigaralardaki likit yapımı özel olup, ayrı bir şekilde de satılabilmektedir.

 

Uygun Likit Miktarı Nedir?

 

E-sigara için hazırlanan likit yapımı içerisinde çeşitli maddeler yer almaktadır. Propylene Gylcol, Vegetable Glycerin, nikotin ve aromalar likit içerisinde yer alan maddelerdendir. Sigarayı içinize çektiğinizde Propylene Gylcol maddesi boğazda vurum efektinin yaratılmasını sağlarken; Vegetable Glycrin ise, dumanı doğru ve güzel bir şekilde çıkartabilmenizi özenle sağlayan özel bir tür sıvıdır. Aromalar da, Propylene Glycol bazlı olarak hazırlanır ve elektronik sigaranın içine doğru bir şekilde konur. Likit sıvıları 30 ml’lik cam şişelerde satılır.

 

Elektronik Sigara Likit Fiyatları Ne Kadardır?

 

Elektronik sigaranıza likit sıvısı alacaksanız öncelikle elektronik sigara likit fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Elektronik sigara likitlerin 30 ml’lik fiyatları ortalama orak 35 TL civarlarındadır. Likiti biten elektronik sigaralarınız için uygun fiyata likit sıvısı alabilirsiniz. İndirimli olarak satışa sulan 30 m. lik şişelerdeki likit sıvıları, olabildiğince ucuz olarak elektronik sigara likit fiyatları arasında yer alır. Bu fiyatlar zamanla değişiklik gösterebilmektedir. İndirimli olarak likit almak isterseniz, indirim zamanlarını takip edebilirsiniz.

 

Nikotin seviyesi 3 mg gibi düşük bir seviyede olan likitler, 3ml lik cam şişede satışa sunulur. Likitin içinde, karamel bisküvi ve kek aromaları da yer alabilmektedir. İndirimli olarak belirlenen elektronik sigara likit fiyatlarını inceleyerek, istediğiniz kadar likit siparişi verebilirsiniz ve elektronik sigara likit edinebilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font