Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigaralar

Bilindiği üzere ülkemizde sigara içme yaşı maalesef 13’e düştü. Sigaranın zararları, içeriğinde nikotin, benzen vs. kimyasalların ne kadar zararlı olduğunu anlatmaya gerek yoktur, bunu hepimiz biliriz.

Elektronik Sigara Likit Satış

Ülkemizde son yıllarda revaçta olan elektronik sigara neredeyse herkesin elinde var. Diğer bir adı da e-sigara olan bu aletin zararlarının daha az olduğu söylenmekte. Peki, ama bu elektronik sigaraları nereden temin edebiliriz ve satışı nerede yapılmaktadır, şimdi sizlere bu soruların cevaplarını verelim: Öncelikle e-sigaralar yurt dışında çok popüler olmakla birlikte ortamda bulunan insanları duman ve koku ile de rahatsız etmemesi en göz alıcı özelliklerindendir. İçerisinde katran ve ziftin olmaması da normal sigara içen tiryakileri e-sigara içmeye davet ediyor. Elektronik sigaralarda birçok marka ve model bulunmaktadır. En iyisi şudur demek yanlış bir kanıt olur. Önemli olan sigara likiti ve e-sigaranın yedek parçasını bulunduğunuz yerde bulabilmektir. Daha işlevsel ve ekonomik olan ayrıca kullanımı açısından da daha ergonomik olan modeller önerilmektedir. Bu işin içine girdikten sonra zaten sürekli araştırma içerisinde olacak ve kendinize daha uygun modelleri bulacaksınızdır. Ki günümüzde de her şeyde olduğu gibi e-sigaralarda da yeni modeller piyasa sürülmektedir.

Likit Aromaları

Likitler sizin ağız tadınızı, sevdiğiniz lezzetlere ve belirlediğiniz beğendiğiniz aromalara göre farklılık gösterecektir. Bazı internet sitelerinde ve piyasalarda tütüncülerde bunların birçok çeşidini bulabilirsiniz. Kapiçino, vanilya vs. aromalar revaçta olanlarıdır. Eğer daha ferah bir tat isterseniz mentollü ve naneli olan likitler tam size göre olacaktır. İstediğiniz lezzeti belirlemek ve karışımlarını hazırlama size kalmış bir şey…

Elektronik Sigara Likit Yapımı

Elektronik sigara mantığında, hazne içerisinde hazırlanan likit buhara çevrilerek kullanıcıya aromasını vermesidir. Hazneye çok fazla likit koyulursa, atomizer likiti buhara çevirmeyebilir. Kullanılan pamuğun kalitesi ve sarım sıklığı ile ilgili e-sigara değişiklik gösterebilir.

Sigara Bağımlığını Bırakabilir miyim?

Yıllardır sigara içen birisinin bir anda sigarayı bırakması tabi ki çok zordur. Elektronik sigaraya başlayarak bir anda sıfır nikotin ile kendinize eziyet etmemelisiniz. Her şey olduğu gibi bu da zamanla olacak bir şeydir. Çoğu kullanıcıya göre e-sigaralar sigara bıraktırma konusunda gerçekten başarılıdır.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font