VV-VW modlar

Sigara bağımlılığının önüne geçmek için piyasaya çıkan elektronik sigaralar, hem sigaradan daha az zararsız olması hem de gerçek sigara hazzını yaşatması nedeniyle yaygın şekilde kullanılmaktadır. Elektronik sigara, başlıca 3 kısımdan oluşur. Bunlar, likit haznesi, gücü sağlayan batarya ve buharlaştırıcı atomizerdir. Bataryada enerji kaynağı olarak piller kullanılabilir. Ancak hazır piller haricinde VV-VW modlu ve mekanik mod için kullanılan piller mevcuttur.

VV-VW Mod Nedir?

VV mod voltaj ayarlı anlamına gelen variable volt kelimelerinin kısaltmasıdır. , VW mod ise watt ayarlı anlamına gelen variable watt’ın baş harflerinden oluşmaktadır. İlk üretilen elektronik sigaralarda sadece VV mod veya VW mod varken günümüzde ikisini de içeren sigaralar mevcuttur. Bu modellerin içerisinde bulunan elektronik devre sayesinde elektronik sigarayı istenilen volta veya watt’a ayarlamak mümkündür. Elektronik sigaranın üzerinde bulunan küçük ekran aracılığıyla pilin ve atomizerin durumunu görmek mümkündür.

VV -VW Modlarının Avantajları Nedir?

Atomizerin rezistansını ve pilin ömrünü göstermeye yarar. Ekkran voltajı / watt ayarlayabilme özelliği sayesinde cihazın aşırı ısınması önlenir. Sıcaklık kontrolü yapılabildiiği için yanlışlıkla cihazın ateşlemesi önlenmiş olur. Cihazınızı düşük bir ayarda kullanmaya başlaması ve kullanıcı için en uygun ayarları bulana kadar yavaş yavaş ısıyı artırmak olanaklıdır.

Değiştirilemez bir dahili batarya bittiği zaman yenisi alınmalıdır. Ancak VV-VW modlu elektronik sigaralar şarj edilebilir oldukları için cihazdan ekonomik anlamda kar elde etmeye yardımı olur. Sonuç olarak her zamankinden daha uygun fiyatlı özelliklere sahip, zengin, güvenli, yüksek performanslı bir elektronik sigaraya sahip olmak VV-VW modlu elektronik sigaralar ile mümkündür.

Tek bir sonuç gösteriliyor