Sıcaklık Kontrollü Mod

Elektronik sigaraların her geçen gün artan yeni özellikleri onun her anlamda daha işlevsel olmasını sağlıyor. Nitekim sıcaklık kontrollü mod özelliği de karşımıza çıkan bu yeniliklerinden birisidir. Sıcaklık kontrollü elektronik sigara cihazına sahipseniz nikel, titanyum, paslanmaz çelik tel sıcaklıklarını kendiniz ayarlama imkanını elde edebilirsiniz. Bu yönüyle sıcaklık kontrollü mod birbirinden farklı seçenekleri sunması bakımından dikkat çeken birçok özellikleri taşımaya devam eder. Bu da onun her yönüyle işlevlerinin artmasına neden olan bir yaklaşım özelliği olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sıcaklık Kapasitesi

Sıcaklık kontrolü ayarlamasında 100 derece ile 310 derece aralığında damak tadınıza göre tel sıcaklığı ayarlamanız mümkün. Bu sayede hem sıcaklık kontrolünü kendiliğinden yapmaz sizin kontrolünüzde olan bir sistem olur hem de daha sıra dışı bir elektronik sigara tüketimi imkanını sıcaklık kontrollü mod olması nedeniyle sunmaya devam eder. Bütünüyle bu özellikleri bakımından değerlendirilerek son derece fonksiyonel özellikler taşıdığını söylemek mümkün.

Avantajları

Sıcaklık kontrollü elektronik sigara modlarının birtakım avantajları bulunmaktadır. Bu modun olmadığı e-sigara ürünlerinde tankta likitiniz tükendiyse bu durumda tankta yer alan pamuğun yanarak yanmış halini içinize çekiyor ve acı tatlar almanıza neden oluyordu. Bu da hem sağlık açısından zararlı hem de elektronik sigara tüketimini çileye dönüştürüyordu. Bunun ortadan kaldırılmasını sağlayan sıcaklık kontrollü mod sayesinde sıcaklığı kendi damak tadınıza göre ayarlayarak farklı seçeneklerde bu ayarlamalar üzerinden sigaranızı dilediğiniz gibi kullanma imkanı doğmuştur.

Tek bir sonuç gösteriliyor