Mod Kits

Yüksek performansa sahip ürünümüz elektronik sigara işlevini yerine getirmektedir. Bu ürünümüz mod kits ve mod set modellerine ayrılmaktadır. Bu elektronik sigara ürünümüz sizlere buhar keyfini doyasıya çıkarmanızı sağlayacaktır. İki farklı çeşit ayarlanabilir hava akımı bulunmaktadır. Mod set ve mod kits ürünlerimizde hava girişi için püskürtme odasını çevirmeniz yeterlidir. Ürünümüzün alt kısmında bulunan giriş yerleri ile daha iyi buhar girişi sağlayabilirsiniz. 4 adet bobin deliği bulunmaktadır. Toplam 510 diş çekme bağlantısı ile çapı 22 mm’dir.

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Ürünümüz Evolv TC çip ile desteklenmektedir. Alüminyum konstrüksiyon ile üretilmiştir. Birinci sınıf kaliteli malzemelerden üretilen bu elektronik sigara ürünümüz uzun yıllar boyunca dayanıklılığını korumaktadır. Led yangın lambası mevcuttur. Batarya için 18650 pil kullanılmaktadır. Mikro girişli USB portu bulunmaktadır. Ürünümüzün pek çok farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bağlantı için ek parçası 510’dur. Kendiliğinden sıcaklık kontrolünü ayarlamaktadır. Ürünümüzün anahtar değiştirme bölümü yan tarafta yer almaktadır. Pil ile çalışmaktadır. Piller ürünümüze dahil değildir. Maksimum kullanılabilen pil uzunluğu ise 65 mm’dir. Bu ürünümüz için 1 adet akü yeterlidir. Ürünümüz garantilidir. El çantası ile birlikte teslim edilir.

Ürün Boyutları Nedir?

Elektronik sigara ürünümüzün boyutlar farklılık göstermektedir. Genel olarak derinliği yaklaşık 25 mm’den oluşmaktadır. Aynı zamanda yükseklik boyu da 108 mm’dir. Ürünümüzün genişliği 54 mm ve ağırlığı 190 gramdır. Böylelikle her zaman yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Tüm 7 sonuçları gösteriliyor