Hibrid Mod

Hibrid mod elektronik sigara, profesyonel kullanıcılar için üretilmiş özel mod elektronik sigaradır. Bu hibrid mod elektronik sigara özellikle elektronik sigara keyfini tatmak isteyenler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu elektronik sigaraya yeni başlayanlar için özel olarak tasarlanan hibrid mod sigara, pek çok profesyonel olmayan elektronik sigaraların yanı sıra oldukça rahat kullanım sağlamaktadır. Uzun vadeli elektronik sigara kullanmak isteyenler için ürünümüz özel bir şekilde tasarlanmış ve müşterilerimize sunulmaktadır.

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Stabilize edilmiş ahşap ve pirinç ile gövdelenmiş bir şekilde tasarlanmıştır. Üst kısmında büyük ateş düğmesi bulunmaktadır. Sağlamlığı bakımından vida ile pil kapağı sabitlenmiştir. Üzerinde gravür desenleri bulunmaktadır. Bu şık tasarımı her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda 510 adet hibrid bağlantısı bulunmaktadır. Çift pil ile çalışmaktadır. İkincil malzeme olarak kullanılan pirinç uzun vadeli kullanım imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda hibrid mekanik modu bulunmaktadır. Teleskopik modu bulunmamaktadır.

Bağlantı parçaları ek olarak 510’dur. Değişken gerilim sistemi yer almamaktadır. Anahtar değiştirme merkezi olarak kafa tarafı bulunmaktadır. Akü form faktörü ise 18.650’dır. Hemen hemen tüm pil türleri ile kullanılmaktadır. Pil uzunluğunun en yüksek ölçüsü ise 65 mm’dir. Gerekli olan akü sayısı 2’dir. Perakende bir şekilde paketlenmektedir. Paket içeriği olarak 1 adet mekanik mod bulunmaktadır. Bu elektronik sigaranın 27 mm derinliği, 73,5 mm yüksekliği, 53,5 mm genişliği bulunmaktadır. Aynı zamanda ürün ağırlığı ise yaklaşık 95 gramdır.

Tek bir sonuç gösteriliyor