Başlangıç Setleri

E-sigara dünyasıyla henüz yeni tanışıyorsanız o halde başlangıç setleriyle başlamanız önerilmektedir. Başlangıç setleri sayesinde daha önceden asla almadığınız sigara tadını almanız ve sigara deneyimine yeni başlamanız mümkün olacaktır. Ayrıca normal sigaradan kurtulmak istiyor ve bunu bir türlü başaramıyorsanız bu durumda da başlangıç setleri sizin için en ideal setler arasında yerini almaktadır.

Bütünüyle bu özellikleri doğrultusunda değerlendirilecek olunduğu zaman başlangıç setinin hem oldukça pratik hem de farklı tatları bir arada bulabileceğiniz set ürünleri içerisinde yer aldığını rahatlıkla belirtebiliriz. Bunun yanı sıra başlangıç seti ürünlerinden bir diğerini oluşturması adına e-sigara likitleri bakımından da yeni deneyiminize özel aroma likitlerini bulabilecek ve manüel olarak ayarlanabilen duman yoğunluğu ile de başlangıç setleri sayesinde neler yapılabileceğini yakından görmeniz olanaklı olmaktadır.

Ayarlanabilir Atomizer Başlık

Elektronik sigaraya yeni başlayanlar için başlangıç setinin arasında yerini alan özellik olarak ayarlanabilir atomizer başlığı belirtmek mümkün. Bu sayede duman yoğunluğunu kendi isteğiniz doğrultusunda ayarlayabilecek ve her anlamda sıra dışı bir duman yoğunluğuyla gerçek sigara deneyimi elde edebileceksiniz. Üstelik bu başlangıç setleri sadece nikotinden oluşmayıp bunun yanında saf su ve gliserin ile desteklenen ürünlerden olması bakımından da değerlendirilerek her anlamda dikkat çeken ürünlerden birisi olmaya devam etmektedir.
Bütünüyle bu sıra dışı özellikler yönünden değerlendirilerek ayarlanabilen atomizer başlığı ve farklı e-likitleriyle sizi farklı bir sigara deneyimine kavuşturacaktır.

Sıra Dışı Aromatik Likitler

E-sigara dünyasında yeniyseniz bilmeniz gereken bir diğer özellik sıra dışı aromatik tatlardır. Atomizer bölmesi sayesinde sıvılaşan meyve aromaları tamamen bitkisel meyve özlerinden elde edilmektedir. Aromatik tatlara elektronik sigaralar arasında likit adı verilir. Siz de meyve aroması tercihinize göre yani damak zevkinize göre bir başlangıç setleri likitlerini tercih edebilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Böylece daha önce görmediğiniz sıra dışı aromatik tatlara kavuşmanız ve her anlamda bu tatlarla kendinizi yıllar sonra asıl sigara deneyimiyle baş başa bulmanız mümkün olacaktır. Bütün boyutlarıyla bu sıra dışı özellikler yönünden değerlendirilerek her anlamda tamamen tamamen farklı tatlar ve farklı damak tatlarını bir arada bulabilirsiniz.

Tek bir sonuç gösteriliyor