Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara

Elektronik Sigara Likiti Nedir?

Sigarayı bırakmak ve sigaranın zararlarından kurtulmak isteyen kişilerin, günümüzde en çok tercih ettiği ürünlerin başında elektronik sigara gelmektedir. Bu sigara türü sayesinde, kullanan kişiler daha az nikotine maruz kalırken, maksimum sigara verimi almaktadırlar. Bu nikotin ihtiyacının karşılanması adına en önemli maddelerin başında elektronik sigara likit adı verilen sıvı bir ürün gelmektedir. Likit, gliserin, gıda aroması ve sıvı nikotin karışımından oluşan, normal sigaraya göre vücuda daha az etki eden bir üründür. Bu nedenle elektronik sigaranın kullanımı fazlasıyla yaygınlaşmıştır. Likit veya likit maddesinin zararları açısından henüz verilen bir bilgi bulunmamaktadır. Öte yandan doktorlarında herhangi bir olumsuz görüş beyan etmemesi, elektronik sigaranın kullanılması konusundaki en büyük etkendir.

Elektronik Sigara Likiti Nasıl Dumana Çevirir?

Elektronik sigaranın, belirli bir çalışma mekanizması bulunmaktadır ve bu mekanizma içerisinde likit adlı madde, tıpkı arabalardaki benzin gibi kullanılmaktadır. Likit, sigara cihazının içerisinde bulunan motor tarafından, cihazın pilden aldığı güç sayesinde buhara dönüştürülmektedir. Bu buhar ise kişiye sigara konusunda tatmin sağlamaktadır. Likit maddesinin cihaz içerisinde sıkıştırılması ve bu şekilde buhara dönüştürülmesi, genel çalışma prensibi olarak bilinmektedir. Söz konusu maddenin aromaları da bulunmaktadır ve gün geçtikçe bu aromalar arasında yenileri de eklenmektedir. Damak zevkinize ve tat alışkanlıklarınıza uygun olan aromaları tercih ederek, bu maddenin daha kolay tüketilebilir bir hal almasına olanak tanıyabilirsiniz.

Likit Nerede Satılır?

Elektronik sigara satışı yapana her türlü işletme veya sanal ortam, mutlaka e likit satışı yapmaktadır. Bu nedenle ürünü almadan önce likit maddesinin de siparişini vermeniz, sizin için daha mantıklı olacaktır. Öte yandan olası likit bitme durumlarına karşın ise tütün ürünleri satan yerler, elektronik sigara ve likit satışı yapan siteler, bazı market ve bakkallar, sizlere likit temini sağlayabileceklerdir. Bu konuda birçok seçeneğinizin olduğunu söylemek mümkündür. Ancak fiyatı şüpheli olan ve güvenilir olmayan yerlerden, bu maddeyi almanız önerilmektedir. Likitin içerisinde farklı ya da kalitesiz maddelerin kullanılması, sağlığınız açısından büyük bir tehlike arz etmektedir. Bu nedenle likit satın alırken dikkatli olmak çok önemlidir.

 

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font