Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Ve Likit

Elektronik Sigara Nedir?

Elektronik sigara tütün bağımlılığını önlemek amaçlı ortaya çıkan ve sigaradan daha az zararlı olan sigara çeşididir. Likit adı verilen sıvı yapılarla dolumu yapılır ve içine çeken kişinin içine su buharı bırakarak duman çıkmasını sağlar.

Elektronik sigara likit nerden alabilirim

          Elektronik sigara ve likit satan bir çok kişi bulunmaktadır. Çoğu sahte ve kâr amaçlı zehirlemeye yönelik olduğu için ciddi araştırma gerekmektedir. Arkadaşlarınızdan adres alabilir ya da internet üzerinden tedarikçiler bulabilirsiniz. Ayrıca bazı tütün satan yerlerde likit bulunmaktadır oradan da satın alabilirsiniz. İnternet üzerinde bulunan Türk forumlarından alım sağlanabilir. Yurtdışından getirilemez, kesinlikle gümrükte takılır. Kaliteli, elektronik sigara tüketicisi dilinde premium likit almak istiyorsanız yurtdışına çıkıp kendiniz alacaksınız ya da tanınmış tedarikçilerden ortalama bir likite göre yüksek fiyat ödeyerek alabilir ya da tanınmış tedarikçilerden satın almış ve çok az kullanmış kişilerden daha ucuz fiyata ikinci el olarak alabilirsiniz. Premium likitin 20-30ml’si yaklaşık 90-100₺ fiyat aralığında satılır. Kendiniz base, nikotin ve aroma alarak internet üzerinden araştırıp, uygun miktarlarda koyarak tarife uygun kendi likitinizi yapabilirsiniz.

Base Nedir?

Base adından da anlaşılacağı gibi likitin asıl yapı maddesidir. VG (bitkisel gliserin) ve PG (propilen Glikol)’den oluşur tamamen bitkisel (VG) olanı da vardır fakat boğaz vurumu ve raf ömrünü arttırmak için içine PG katılır. nbase ,base sıvısının içine nikotin katılarak oluşturulan yapıdır.

Nbase Nedir?

Nbase, base sıvısına nikotin katılmasıyla oluşturulan sıvı üründür. Nikotinin çok zararlı olması sonucu nbase yapılırken gerekli önlemler alınmalıdır. Eğer bu önlemler alınmazsa zehirlemeye yol açabilir ve durum ölümle sonuçlanabilir.

Likit Nedir?

           Nbase likit, elektronik sigara için son üründür. Base, nikotin ve aromanın birleşmesi sonucu oluşan sıvıdır. Piyasada her ne kadar 0mg oranlı nikotin bulunan likitler satılsa da aroma nikotinsiz demlenemeyeceği için yalan olarak ortaya konabilir. Çok az miktarda kullanılabilir, çünkü nikotinin kullanılmasının diğer bir sebebi likitin demlenme hızını arttırmaktır. Nikotin eklemek seri üretimi arttırır ve satıcıların işine gelir eğer nikotin olmazsa demlenme çok uzun bir süre içinde gerçekleşir üreticinin işine gelmeyen bu durumun yanında aroma tadı da çiğ gelir.

 

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font