Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Ve Likit

Sigara, kalp damar rahatsızlıkları, kanser, solunum rahatsızlıkları gibi birçok ölümcül hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Ancak bağımlılık yaratması nedeniyle bırakması hayli güçtür. Günümüzde sigarayı bırakmak için genellikle elektronik sigaralar tercih edilmektedir. Elektronik sigara, marketlerden aldığımız sigaralardan farklıdır. El alışkanlığı, dudak tiryakiliği gibi alışkanlıklarınız için elektronik sigara kullanabilir, beyninize alışkanlığı devam ettiriyormuş gibi sinyal göndererek sigara tiryakiliğinizden kurtulabilirsiniz.

 

Peki, nedir bu elektronik sigara?

 

Elektronik sigara, sigarayı bırakmak isteyen, satın alınan paketlere para vermek istemeyen kullanıcılar için geliştirilmiş elektronik bir alettir. Kullanımı oldukça basittir. Yoğun dumanı ve aromatik tadıyla günümüzde oldukça ilgi çekici hale gelmiştir.

 

Elektronik sigara nasıl kullanılır?

 

Kit ve likit olarak iki ayrı parçadan oluşur. Dumanı çıkaran kısım likittir. Likit olmadan cihazın kullanılması önerilmemektedir. Hem makine zamanla bozulacak hem de ağza kötü bir tat gelecektir. Likit deposu takıldıktan sonra cihaz şarj edilmeli ve kullanıma hazır hale getirilmelidir. Genelde cihaz üzerinde bulunan düğmeye basılarak çekilir, çekim işlemi tamamlanınca elinizi düğmeden çekmeniz gerekir.

 

Likit Önerileri

 

Elektronik sigarada likit seçimi oldukça önemlidir. Kullanacağınız likitin orijinal olmasına özen göstermelisiniz. Likit, elektronik sigarayı çalıştıran ve buhar oluşmasına yardımcı olan parçadır. Çeşitli aromalarla zenginleştirilen likitler sayesinde hem yoğun buhar çıkaracak hem de sigaradaki gibi kötü kokular üzerinize sinmemiş olacak. Likit alırken, likit önerileri özellikle dikkate alınmalıdır. Sahte kutulara özellikle dikkat edilmelidir. Kutunun üzerinde hiç açılmamış olduğunu gösteren kilit mutlaka bulunmalıdır. Kutunun üzerinde son kullanma tarihi yer almalıdır. 30 ml likitin 30 TL’den başladığını ve kalitesine göre ml arttıkça fiyatının da artacağını düşünürseniz sahte likit kullanma ihtimaliniz oldukça düşük olacaktır.

 

Nikotin bazı ev yapımı

 

Likit maliyetleri bir süre sonra cebinizi yakarsa, evde kendi likitinizi yapmanız da mümkündür. Likitlerin içinde PG, VG, nikotin ve aromalar bulunmaktadır. İstediğinize ve cihazınıza göre oranlayarak kendi nikotin bazı ev yapımı likitinizi yapmanız mümkün.

 

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font