Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Sıvısı Likit

Nikotin bağımlılığından kurtulamıyorsanız, sigara içmeden duramıyorsanız ya da nikotini seviyorsanız ama pis kokmak istemiyorsanız, dişlerinizin sararmasını istemiyorsanız, sevdiklerinizin yanında daha rahat davranmak istiyorsanız yapmanız gereken bir elektronik sigara temin etmek olacaktır. Tütün ürünlerine oranla çok daha az zararlı olan elektronik sigara aynı zamanda kullanım kolaylığıyla da nikotin bağımlılarının vazgeçilmezi olmaktadır. Tütün ürünlerine göre ekonomik olarak daha avantajlı olmasının yanında içerisinde ki e likit sıvısı kendinizde üretebilmekte bu sayede çok daha ekonomik olarak kullanabilmektesiniz.

Elektronik Sigarayı Nerede Bulabilirim?

İlk defa elektronik sigara kullanmaya başlayanların aklılarında hep aynı soru belirmekte. Likitim bitince ne yapacağım? likit nereden alınır? Özelikle son zamanlarda artan popülaritesi sayesinde neredeyse her yerde tedarikçi bulabileceğiniz elektronik sigara, likit ve aparatlarını internet üzerinden satış yapan birçok siteden de bulabilmektesiniz. Ancak burada önemli olan konu temin etmek için tercih edeceğiniz yerin güvenilirliği konusudur. Doğru ürün ve doğru malzemeler kullanmayan yerlerden yapacağınız alışveriş hem paranızın boşa gitmesine hem de tedavisi olmayan sağlık sorunlarıyla karşılaşmanıza neden olabilmektedir. Bunun için özelikle ilk defa elektronik sigara alan kişilere piyasayı iyi araştırmaları ve güvenilir yerlerden alışveriş yapmaları tavsiye edilir.

Kendim Yapmak İstiyorum Nereden Başlamalıyım?

Öncelikle elektronik sigaranızın kullanım oranınızı belirlemelisiniz. Çünkü likit miktarı buna göre belirlenmektedir. Eğer az miktarda elektronik sigara kullanıyorsanız likit bulma konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Ancak kullanım oranınız fazlaysa, olmadık zamanlarda biten likitleriniz yüzünden elektronik sigara keyfiniz yarım kalabilir. Bu yüzden e likit tavsiyesi olarak kullanım oranınızı belirlemeli likit miktarınızı da buna göre ayarlamalısınız. Likiti eğer kendinizin de yapabileceğini düşünüyorsanız, gerekli malzemeleri temin etmekle işe başlayabilirsiniz. Öncelikle base temin edip içerisine nikotin sıvısı eklemeniz gerekmekte. Bu karışıma dilerseniz aroma da ekleyebilmektesiniz. Bütün karışım tamamlandıktan sonra ise karışımı demlenmeye bırakmanız gerekmekte. Belli bir süre sonunda yeterli oranda kıvam kazanan likitinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu işi yapabileceğinizi düşünüyorsanız ve ilk defa yapıyorsanız detaylı incelemelerde bulunmanız gerekmekte ve eğer çevrenizde daha önce likit yapan kişiler varsa onlardan yardım almanız daha sağlıklı sonuç almanıza yarayacaktır.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font