Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Elektronik Sigara Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Son yıllarda özellikle sigarayı bırakmak isteyenler için oldukça popüler bir hal almaya başlayan elektronik sigara oldukça basit bir çalışma prensibine sahiptir. Duman yerine buhar vermekte olan bu basit işlevli alet batarya yardımı ile çalışır. Duman verme özelliği olmaması sebebi ile kullanım alanı konusunda herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Örneğin kapalı alanlarda da kolaylıkla kullanılabilir. Elektronik sigara kullanımına ilk kez başlayacak olanların dikkat etmesi gereken bir konu vardır ki o da elektronik sigara seçimidir. Elektronik sigara seçerken öncelikle belirlenmesi gereken konu sigara kullanan kişinin günde ne kadar sigara içtiğidir. Başlangıç seviyesinde bir tiryaki mi yoksa ileri düzey bir tiryaki mi bu belirlendikten sonra uygun elektronik sigara tercih edilmelidir.

Gerçek Sigara Hissi Verir Mi?

Elektronik sigara kullanımı için başlangıçta kişilerin oldukça ciddi tereddütleri vardır. Bunlardan biri de elektronik sigaranın gerçek sigara hissi vermeyeceği durumudur. e sigara içerisinde kişinin nikotin ihtiyacını karşılayacak olan bir e likit bulunur ve e sigara likit ile doldurulur. Bu likitin iyi ayarlanması durumunda e sigaranın verdiği haz da en az normal bir sigara kadar olacaktır. E sigarada kullanılmakta olan likit sıvılar kişilerin arzusuna göre farklı aromalar ile çeşitlendirilmiştir. Bu seçim tamamen kullanıcının seçimine bağlıdır. Elektronik sigara likit fiyatları ise kullanılan sıvının kalitesine ya da oranına göre değişiklikler gösterebilmektedir.

E Sigarada Likit Nasıl Ayarlanır?

E sigara kullanımında ilk izlemin e sigara ile analog sigaranın haz açısından karşılaştırılması şeklinde olmaktadır. Fakat unutmamak gerekir ki e sigara için likit ayarlaması iyi yapılırsa herhangi bir problem yaşanmayacaktır. Çünkü zaten elektronik sigara likiti kişinin nikotin ihtiyacını karşılayacak özelliktedir. E likit içerisinde nikotin ve aroma verici dahil olmak üzere 4 farklı bileşen ile ortaya çıkar ve yeterli bilgi ve becerisi olan kişiler evde likit yaparak da kendi haz duygularını tatmin edecek likit oluşturabilirler. Fakat evde likit yapımı herkesin basitçe yapabileceği bir işlem değildir. Bu konuda kendine güvenemeyenlerin ve yeteri bilgiye sahip olmayanların hazır satılan e likitleri kullanmaları daha avantajlı olur.

 

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font