Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55
KangerTech CUPTI 75W e sigara

Elektronik Sigara Normal Sigaraya Alternatif Mi?

Elektronik sigara, kullanımı oldukça yaygınlaşmış, çevremizde sıkça gördüğümüz, sigara türevi bir üründür. Bir batarya ve içinde sigaraya hoş koku katan likit ile bu likiti buhara dönüştüren atomizer başlıktan oluşmaktadır. Bataryadan aldığı enerji ile atomizer, ürününün içindeki likit ısıtarak çıkan su buharına aroma katmasıyla çalışmaktadır. Elektronik sigara likit satış, e sigaradan ayrı bir sektördür. Ve piyasada çok çeşitli aromalarda satılır. Sigarayı bırakmak isteyenlere alternatif bir ürün olarak, sigaradan daha az zararlı ve çok daha düşük maliyetli bu ürünlerin gün geçtikçe çeşitliliği artmakta ve içine konulan likit türleri çoğalmaktadır.

 

Elektronik sigaranın avantajları

 

En büyük avantajı, normal bir sigaraya göre daha az zararlı olmasıdır. İkinci avantaj ise günde ortalama 1 paket sigara tüketenlere nazaran oldukça düşük maliyeti olmasıdır. Ayrıca sigara bağımlılığını sağlayan nikotini, sigarayı bırakma aşamasında istediğiniz gibi ayarlama ayrıcalığınız da olur. Sigara likiti, çeşitli aromalardan oluşabilmektedir. Damak tadınıza göre istediğiniz tür likitleri seçebilirsiniz. Elektronik sigara likit yapımı aşamasında içine istediğiniz miktarda nikotin de ekleyebilirsiniz. Ayrıca normal sigaranın kullanımındaki kötü koku, kül kokuları ve üzerinize sinen pis kokudan elektronik sigara kullanarak kurtulabilirsiniz.

 

Elektronik Sigaraya başlarken

 

Aslında sigarayı bırakma kararı aldığınızda birden kesmeniz, başarısız sonuçlar doğuracaktır. Sigara bırakma konusunda bir uzmana dahi başvursanız, size hemen sigarayı bıraktırmaz. Hap kullanarak bırakmaya alternatif olan elektronik sigaraya başlangıç olarak hangi ürün ve hangi sigara likiti ile başlamanız gerektiğini iyi belirlemelisiniz. Piyasada çok çeşitli elektronik sigara çeşitleri vardır. E sigaranın ilk türleri olan sigara benzeri ucunda ışık yanan ürünler artık çok kullanılmamaktadır.

 

Onların yerine daha modern sigara hissi veren ama şekil olarak benzemeyen ürünler ile başlayanlar sıkça görülmektedir. Araştırma yaparken kafanız karışabilir. Başlayacağınız elektronik sigara kadar içine koyacağınız likit seçimi de önemlidir. Bu yüzden elektronik sigara likit satış yapan sitelerde bol çeşit olanları incelemelisiniz. Ayrıca biraz bilgi sahibi olduğunuzda elektronik sigara likit yapımı işlemini kendiniz de yapabilirsiniz.

 

 

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font