Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Nedir?

Likit Nedir?

 

Elektronik sigaralar, her geçen gün yaygınlaşmakta ve birçok kişiyi de sigara bağımlılığından kurtarmaktadır. Bununla beraber de elektronik sigara fiyatlarında büyük düşüşler yaşanmakta ve herkes kolay yoldan bu teknolojik ürünlere erişebilmektedir.

 

Elektronik sigaralar, tamamen şarj ile çalışan bir cihazdır. Kablosu ile şarjı tamamen doldurulduktan sonra çok sayıda sigara içme alışkanlığı olan kişiler tarafından kullanıldığında tüm gün içerisinde rahatlıkla çalışabilmektedir. Bu sebeple de evde, sokakta kullanılabilmektedir. Normal sigaralara göre de araştırmalar sonucu tamamen zararsız olduğu kanıtlanmıştır. Buna bağlı olarak da geniş kitlelerin elektronik sigaralardan haberi olmuş ve kısa süreler içerisinde kullanımı büyük oranda artmıştır.

 

Elektronik sigaraların çalışması için içerisine likit koyulmaktadır. Likit, aynı zamanda dolum sıvısı adı ile de kullanılmakta ve satılmaktadır. Bu sebeple satış platformlarında bir takım yanlış anlamalar yaşanmaktadır. Likit içerisinde farklı aromalar bulunmakta ve bu aromalar kişinin isteği doğrultusunda oluşturulabilmektedir.

 

Likit Çeşitleri Nelerdir?

 

Likit için birçok çeşit mevcuttur. Satış platformlarında üreticilerin tasarlamış oldukları likit çeşitlerine ek olarak, kullanıcı isteğine göre de farklı bir çeşit oluşturulabilmektedir. Bu çeşit, likidin serliğine ve hafifliğine göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca likit içerisinde de aroma bulunmaktadır. Aroma sayesinde farklı tatlar ve farklı kokular kullanılabilmektedir. Kötü ve rahatsız edici sigara kokuları yerine tamamen doğal kokular kullanılabilmektedir. Bu sayede de her türlü ortamda rahatlıkla elektronik sigara içilebilmektedir.

 

Nbase Likit Nedir?

 

           Nbase, likit içerisinde bulunan bileşenler anlamında kullanılmaktadır. PG ve VG olarak iki farklı bileşenden oluşturulan likitler, üretim çeşidi olarak da oldukça fazla çeşitlilik göstermektedir. İçerisinde bulunan bileşenler tamamen zararsız olmakla birlikte araştırmalar ile de kanıtlandıktan sonra rahatlıkla satış piyasalarına sunulmuştur.

 

Elektronik Sigara Likit Nerden Alabilirim?

 

Elektronik sigaraları temin etmek için birçok seçenek mevcuttur. Gün geçtikçe iyice yaygınlaşmaya başlayan elektronik sigaralar ve likitler alışveriş merkezlerinde satıldığı gibi internet üzerinden de satılmaktadır. Alışveriş merkezlerinde satılan likitlerde ve sigaralarda çok fazla çeşitlilik sağlanamamaktadır. Fakat internetten alınan bu tür ürünlerde yüzlerce çeşitlilik sağlanmakta ve her kullanıcının kendi isteğine göre likit içerisindeki aroma kolayca ayarlanabilmektedir.

 

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font