Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Neden Tercih Edilir?

Elektronik Sigara Neden Tercih Edilir?

Elektronik sigara genellikle sigara kullanımından vazgeçmek isteyenler fakat bunu başaramayan kişiler için oldukça etkili bir yöntem olarak ortaya çıkmıştır. Dünyanın her yerinde artık dumansız hava sahalarının tercih edilmesi sebebi ile ve tütünle mücadele adına bu tür bir ürün geliştirilmiştir. Elektronik sigara her ne kadar kişilerin nikotin ihtiyaçlarını karşılayan bir ürün olsa da bunun yanı sıra manuel yani ateşli sigaranın diğer zararlı özellikleri bu üründe yoktur.

Elektronik sigara kullanımı giderek artmak ile birlikte bu tür ürünü ilk kez kullanan kişi için e sigara seçimi de oldukça önemlidir. Bu neden ile e sigara seçiminde işi bilen bir kişiden yardım almak oldukça önemlidir. Çünkü e sigaranın pek çok farklı türü bulunur. Bu da e sigaraya yeni başlayacak olanların kafasını yeterince karıştırmaktadır.

E Sigara Nasıl Çalışır?

Elektronik sigara oldukça basit bir düzenek ile çalışmaktadır. Çalışmasında en etkili aparatlar atomizer ve bataryadır. Batarya ürünü çalıştırmak için gerekli olan en önemli parçadır. Özellikle e sigaraya yeni başlayan kişilerin bataryası dayanıklı olan bir ürün seçmeleri gerekmektedir ki edindikleri e sigara gün boyu kullanılabilsin. Aksi halde sigarayı yeni bırakmış bir kişi için yeniden başlamak oldukça kolay olacaktır. Bu neden ile mümkünse e sigaradan 2 adet temin edilmelidir. E sigaranın çalışmasına yardımcı olan başka bir aparatta atomizerdir. Atomizer likit dolum sıvısı kullanımı için e sigarada ayrılmış yerdir. Atomizere likit sıvı doldurularak kullanmaya başlanır.

Likit Sıvı Evde Yapılır?

E sigara kullanan pek çok kişi başlangıçta likit dolum sıvısını hazır alıyor olsa da zaman ile bunu evde yapmaya başlamaktadır. Bu durumun en önemli sebebi e sigaradan alınan tadı kişinin kendine göre ayarlamak istemesidir. Evde yapım imkânı olan e likit sıvı hazır likit sıvılara oran ile oldukça ekonomik düzeydedir. E likit sıvısı yapımında kullanmak için 4 farklı madde olması yeterlidir. Bunlardan ilki nikotin olmak ile birlikte diğeri ise VG denilen ve likit sigarada buhar oluşmasına yardımcı üründür. Diğerleri ise aroma verici ve PG maddesidir.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font