Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55
HCigar VT Inbox 75W TC mod

Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

Elektronik Sigara Nedir?

 

Sigara, uzun yıllardır hatta yüz yıllardır kullanılmakta olan bir alışkanlıktır. Bazı kişilere göre de sigara tamamen bağımlılık yaratan bir üründür. Bu tür sigara bağımlısı kişiler de bırakmakta zorlanmaktadır. Birkaç yıl önce de sigara kullanımı azaltmak amacı ile elektronik sigara adı verilen ürünler piyasaya sürülmüştür.

 

Elektronik sigaralar içerisinde bulunan sıvılar sayesinde normal sigaralara göre daha zararsız, hatta çoğu araştırmaya ve deneye göre tamamen zararsızdır. Normal sigaralar dışarıya duman verilmesini sağlarken, elektronik sigaralar tarafından dışarıya sadece ısıtılan sıvı ile birlikte buhar verilmektedir. Bu sebeple iki sigaranın arasındaki fark gözle görülerek anlaşılabilmektedir.

 

Elektronik sigaraya tamamen normal sigara görüntüsü verilmiştir. Bu sayede bu ürünleri kullanan kişiler de kendilerini normal sigara kullanıyormuş gibi hissetmektedir. Ürünün üretilme amacına uygun satış gösteren elektronik sigaralar, birçok kişiyi sigarayı bırakma konusunda şimdiden ikna etmiştir.

 

E Likit Sıvısı Nedir?

 

Elektronik sigaraların her çekişte dışarıya buhar verebilmeleri için içerisinde dolum sıvısının bulunması gerekir. Dolum sıvısı, likit olarak da bilinmektedir. Likit ise kelime anlamı olarak akışkan sıvı anlamına gelmektedir. Bu sebeple de satış yerlerinde ve benzeri kurumlarda likit olarak alınmaktadır.

 

Likit, alıcıların isteği doğrultusunda şekillendirilebilmektedir. Sigarayı oldukça ağır ve sert içen kişiler elektronik sigaraya yeni başladıklarında da doğal olarak ağır bir likit isteyeceklerdir. Bu sebeple likit içerisinde bulunan aromayı daha sert ve ağır yaptırabilecek, kokusunu değiştirebilecek ve tadını değiştirebilecektir. Bu sayede tamamen kişinin sevdiği kokular ve tatlar doğrultusunda ortaya bir likit çıkarılacaktır.

 

Likit Nereden Alınır?

 

           E likit tavsiyesi üzerine kişiler birçok farklı yerden likit satın almaktadırlar. Bu satın almalar da alınan yerlere göre çeşitlilik göstermektedir. Orjinal olmayan, sahte olan likitler oldukça ucuz, hatta dikkat çekici derecede ucuzdur. Kabının görünümü veya içindeki sıvının fazla akışkan olması sebebi ile sahte olup olmadığı anlaşılmaktadır. Sahte olan likitler son derece zararlı olduğu için, tamamen orjinal olan ürünler tercih edilmelidir.

 

Likit, günümüzde daha çok internet siteleri üzerinden alınmaktadır. Elektronik sigaranın yanında da verilebilen bu likitlere internet üzerinden ulaşıldığında daha çok çeşit bulunabilmektedir. Bazı internet siteleri de kişinin isteği doğrultusunda likit oluşturmaktadır. Bu sayede alıcılar tarafından daha da çok tercih edilmektedir.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font