Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Markaları Hakkında Bilgiler

Elektronik sigaralar sağlıklı ve pratik bir kullanım sunuyor. Peki, ama her elektronik sigaraya güven olur mu? Piyasada birçok elektronik sigara var. Acaba bu ürünler değerlendirildiğinde ortaya nasıl bir sonuç çıkıyor? Bu soruların cevapları için elektronik sigaralarla ilgili özellikleri bilmek gerekiyor.

 Hangi Elektronik Sigara Daha Güvenli?

Bu sorunun cevabını bir çırpıda vermek kolay değil. Çünkü piyasada oldukça başarılı ürünler satılıyor. Sizin için en uygun elektronik sigaranın hangisi olduğu, kullanımınızla ilgilidir. Elektronik sigarayı gün içinde hangi sıklıkta kullanacaksanız, buna uygun bir ürün tercih etmeniz en doğrusudur. Elektronik sigarayı çok sık kullanım gereği duyuyorsanız, güçlü bir model almanızı öneririz.

Yani güçlüden kasıt, bataryası daha dayanıklı ve likit tankı daha geniş olan modeller, sizin için uygun bir seçim olabilir. Güçlü bir bataryaya sahip olan ve yoğun bir duman üreten Wismec Reuleaux 2/3 markası, bu yolda üretilmiş başarılı bir elektronik sigaradır. Joyetech eVic-VTwo Mini marka elektronik sigaralar da sık kullanım ihtiyacınızı karşılamak için uygun bir seçimdir. Üstelik bu modellerin likit tankı, bir hayli güçlüdür. Asla likit sızıntısı oluşturmamaktadır.

 Yeni Başlayanlar İçin Uygun Modeller

Elektronik sigaraya yeni başlayanlar, daha kolay kullanılan modelleri seçerse rahat edecektir. Buna göre üretilen Eleaf iStick Pico 75W küçük boyutlu ve elde tutulması son derece rahat bir modeldir. Üstelik bu modelin likit dolumu ve şarj edilmesi de çok kolaydır. Farklı renk seçeneklerine sahip olan ürünün küçük boyutu, yanılmanıza sebep olabilir. Fakat hemen belirtelim ki, buhar performansı son derece yüksek bir modeldir.

Elektronik sigara tercihiniz, hafif ama çok güçlü bir modelden yana ise Eleaf iJust 2 2600 MAh tam size göre bir ürün. Çubuk biçiminde üretilen bu elektronik sigaralar, ikinci nesil elektronik sigaradır. Fakat bu durum, asla ürünün performansının düşük olduğu anlamına gelmemelidir. Ürünün batarya gücü, adından da anlaşılacağı üzere 2600 MAh değerinde.

Elektronik sigaralar hakkında sizlere verimli bilgiler sunan sitemizden elektronik sigara satışı, likitleri ve kullanımı hakkında merak ettiğiniz diğer konularda da site içi benzer içeriklerden faydalanabilirsiniz

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font