Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55
KangerTech CUPTI 75W e sigara

Elektronik Sigara Likitlerinde Hangi Aromalar Var?

            Elektronik sigara, sigara kullanımını azaltmak ya da bırakmak için kullanılan elektronik cihazdır. Sigara bırakmak için, nikotin bantları, sakızlar, haplar gibi farklı ürünle ve farklı yollar denenmiştir. Farklı ve yeni bir ürün olan e-sigaralar da kesin çözüm olamasa da tiryakilerin tercih ettiği bir üründür. Elektronik sigara kullanırken dikkat edilmesi gereken içerisindeki sıvıdır. Bu likit dolum sıvısı buhar oluşturuyor ve buharın içerisindeki nikotin alınarak, sigara isteği ve ihtiyacı kapatılmış oluyor. Kullanan kişiler, bu buharı ciğerlerine kadar çektiği için, bedeninize zarar gelmemesi için, orjinal sıvılardan kullanmalısınız. Sahte olan likit dolum sıvısı kullanmayınız.

 

Dolum sıvısının sahte olduğunu nasıl anlarız?

 

Şişeler üzerinde bandrol ve son kullanma tarihini göremezsiniz. İçindeki sıvılar daha akışkandır. Kapakta plastik kilit göremezsiniz ve güvenlik şeridi bulunmaz. Sıvılar kalitesiz ve düz plastik kutularda bulunmaktadır. Böyle gördüğünüz dolum sıvılarından almayınız. E likit aroması, e-sigara ve likitlerini, sitemizden ucuz, kaliteli ve güvenilir olarak elde edebilirsiniz. Sitemizde e-sigara ürünlerinin her çeşidini bulabilir, ürünler hakkında bilgi sahibi olabilir, Cihaz, batarya, pil, aksesuar, kişiye özel seçenekleri sitemizden kolayca bulup, ulaşabilirsiniz. Tüm ürünlerde kapıda ödeme imkanıyla, 100 TL üzerine ücretsiz kargoyla ve kredi kartı seçenekleriyle istediğiniz tüm siparişleriniz 24 saat içinde kargodadır.

 

Likitlerde hangi aromalar kullanılıyor?

 

           E likit aroması farklı seçeneklerde kullanıcılarıyla buluşuyor. Sitemizde bulunan likit aromaları, kavun ve süt aromaları, yeşil elma çilek mentol aromaları, muz çilek ve kek aromaları, muz limon süt ve kek aromaları, çikolata çilek ve süt aromaları, yer fıstığı bisküvi kek ve vanilya aromaları, karamel bisküvi ve kek aromaları bu şekilde bulunmaktadır. İstediğiniz aromadan şeçerek doldurulmuş likitleri tercih edip, güvenilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sitemizden sipariş hattından bize ulaşabilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font