Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Likitlerinde Hangi Aromalar Kullanılıyor?

Elektronik sigara, sigarayı bırakma konusunda belki de bugüne kadar denenen en etkili yöntem. İçeriğinde binlerce zararlı madde olan sigara alışkanlığından kurtulmak hiç kolay değil. Bu alışkanlıktan kurtulma yolunda önemli bir adım olan elektronik sigara, yoksunluk çekmeden sigara bırakmaya yardımcı oluyor. İçeriğinde sadece saf nikotin ve tamamen bitkisel ürünler bulunan elektronik sigara likitleri, çok farklı çeşit ve aromalarla üretiliyor. Bu aromaların kullanılması, likit kullananlar için çeşitli alternatifler oluşturuyor.

 Elektronik Sigara Likitleri

Elektronik sigara likitleri hakkında pek çok merak edilen şey var. Bu likitin içerisinde nikotin bulunması ise en çok tartışılan konu. Eğer sigarayı bırakacaksak, sigaranın içerisinde bulunan nikotinin elektronik sigara sıvısı içinde de bulunması sağlığı olumsuz etkilemiyor mu? Elektronik sigara ile ilgili en çok merak edilen soru da bu…

           Sigaranın içerisinde katran, amonyak ve hatta fare zehirlerinde kullanılan formaldehit maddesi var. Sigarayı zararlı kılan özelliklerin hepsi nikotinden ziyade, bu maddelerin olumsuz etkilerinden kaynaklanıyor. Elektronik sigara likitlerinde, bu sayılan maddelerin hiçbiri kullanılmamaktadır. Bu maddeler yerine, gerçek sigaranın içinde bulunan nikotinin son derece azaltılmış olan bir miktarı ile, su buharı kullanılarak üretilen sigara likitleri, bu nedenle gerçek sigara ile karşılaştırılamaz. Ancak nikotinin bu sıvıda bulunmasını istemiyorsanız, nikotinsiz elektronik sigara likitleri de üretilmektedir.

 Elektronik Sigara Likitindeki Aromalar

Elektronik sigara likitlerinde, birbirinden farklı likit aromaları kullanılıyor. Buna göre çilekten çikolataya, Hindistan cevizine, şeftali aromasına ve mentole kadar pek çok seçenek sunuluyor. Bu seçeneklerin arasından en iyi e likit aroması hakkında bir karar vermek, her ne kadar zor olsa da sigarayı bırakırken, tamamen zararsız olan bu likitin farklı aromalara sahip olması son derece cazip geliyor.

Elektronik sigara likitlerinde hayal gücünü zorlayan aromalar kullanılıyor. Buna göre bonbon şekeri tadındaki aromalar, cappuccino, kahveli aromalara kadar aklınıza gelebilecek her aroma ile elektronik sigara likiti üretilmektedir. Eğer likitte herhangi bir aromanın olmasını istemezseniz, sade şekilde üretilen elektronik sigara likitleri de mevcut bulunuyor. Bu likitleri şişeleri ise, cam ve plastik olmak üzere iki türlü satışa sunuluyor.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font