Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Likitleri

Base yani nikotin bazı; Bitkisel Gliserin ve Psopilen Glikol’den oluşan likit ham maddesidir. Doğal olarak bitkisel gliserinden de imal edilebildiği gibi tadını yoğunlaştırmak ve son kullanım ömrünü arttırmak için içerisinde Propilen Glikol’de konmaktadır. Base imal edildikten sonra elde edilen kimyasal sıvıya nikotin ilave edilerek NBase ürünü elde edilir. Bu işlem sırasında saf nikotin kullanılacağı için gerekli koruyu ekipmanlar ile koruyucu önlemler alınmadan işlem yapılmamalıdır. Nikotine direk temas etmek ölümcül zehirlenmelere yol açabilir. Base, nikotin ve aroma ile belirli bir süre harmanlandıktan sonra ortaya çıkan karışım ”Likit” adını alır. İçerisinde nikotin bulunmayan likit demini tam alamayacağından piyasa da sıfır oranda nikotin içeren likit bulmak imkansızdır. Ayrıca likitin içerisinde nikotin maddesi yer almazsa çiğ bir tat vereceğinden kullanıcı tarafından keyifli bir içim gerçekleşmeyecektir.

 Ev Yapımı Likit

Ev yapımı likitler temel olarak 4 farklı madde bileşeninden oluşur. Aroma sağlayıcılar, seyreltmek için su, nikotin bazı içeren temel madde ve temel maddeyi seyreltmek için kullanılacak propilen glikol. Bu maddelerin dışında tat vericiler, aroma yoğunlaştırıcılar ve koruyucu içeren maddeler de içeriğe eklenebilmektedir. Tüm bu maddeleri doğru oranlarda karıştırmanız önemlidir. Elde edilen likitin akışkanlığını arttırmak için içerisine su ekleyebilirsiniz. Eklenecek su seviyesinin tüm miktarın %2’si kadar olması gerekir. Ayrıca likitin içerisinde katılan fazla miktarda aroma, boğaz kuruluğuna ve öksürmeye neden olabiliyor. Bu sebeple kullanıcıların aroma miktarını %5 seviyesinde tutması keyifli bir içim sağlayacaktır.

Likit Önerileri

E-sigaranız da kullanacağınız likitler birçok tat seçeneği sunmaktadır. Geleneksel tütün tadını seven kullanıcılar için sigara ve pipo tatlarını anımsatan likitler bulunmaktadır. Mentol aromalı ve nane aromalı tatlar, alışagelmiş olduğunuz sigara tadından vazgeçmeden e-sigaralarla deneyimlemeyi mümkün kılar. Kullandığınız likitte nikotin seviyesini seçebilir ve nikotinin kötü kokusu ve kanser yapıcı maddeler olmadan sigara keyfinizi sürdürebilirsiniz. Sigara alışkanlığınıza uygun olarak birçok meyve aromalı, naneli ve hatta kahve aromalı tatlar içeren birçok zengin seçenekler bulunmaktadır. Çoğu likit markası kendi likitinizi yapmanıza olanak sağlayan likit kitleri ve tarif kitapları da sunmaktadır.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font