Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik sigara likitini nereden alabilirim?

Ülkemizde bu ürünlerin ücretlerini pahalı bulan kullanıcıların ilk aklına gelen yöntem olan yurt dışından getirtme fikri beraberinde birkaç sorunu da beraberinde getiriyor. Normalde bir ürün alan kişinin elbette birincili sağlık olmalı. Fakat tabi ki olmuyor. İkincili ise para ve gümrük . Ülkemizde bu ürünlerin fiyatları yurt dışındaki hemcinslerine oranla üç dört kat fazla ve satışı da yasak olduğu için kimyasal ve elektronik statüye sahip ürünler oldukları için gümrüğe takılma oranları yüksek.Gelen ürünler yolda bir takım sıkıntılara uğramış olabilir velev ki geldi yedek parça ihtiyaçlarınız olacak onlar da gümrüğe takılabilir. Örneğin elektronik sigara likiti yada atomizer gibi. Tüm bunlar göz önünde bulundurulunca elektronik sigaraya başlamayı düşünenlerin öncelikli değerlendirmesi gereken alım yerleri yurt içi web siteleri yada bildikleri güvendikleri satıcılar.

Tütün ürünlerinden kurtulma , elektronik sigara ve buna yardımcı yan ekipmanları örneğin elektronik sigara likiti kullanımına başlamayı kafaya koyan kişilerde bu ürünlerin başlangıç olarak fiyatlarının çok yüksek olacağına dair geçerli ve doğru bir fikir var. Ülkemizde de bu tezi doğrulayan bir fiyat politikası var.Elektronik sigara ve elektronik sigara likiti ülkemizde yüksek fiyatlara sahip. Bu duruma sebep olan birkaç şey var. Ancak fiyatlar bu kadar yüksek bile olsa sadece bu verilen yüksek miktarlar başlangıçta kalıyor , daha sonraları yüksek meblağlarda harcama yapmanıza gerek kalmıyor ve kısa sürede kendisini amorti edip dördüncü beşinci aydan sonra kara geçmeni sağlıyor.

Bu cihazlar sayesinde buhar alemine katıldıktan sonra büyük bir ihtimalle bu cihazların ve elektronik sigara likitlerinin hastası olacaksınız ve farklı tatları araştırıp kullanmak isteyeceksiniz.

Yurt dışından alınan elektronik sigara likiti gibi ürünlerin geliş zamanları en az iki haftayı buluyor . Bu zaman aralığında da tütün ve tütün ürünlerine vereceğiniz paralar ve alacağınız zehirler de cabası. Sipariş verdiğiniz ürünün gümrükte kalması durumu ile tamamen başa döneceksiniz. Tüm bunlar göz önüne alındığında yurt içinde faaliyet gösteren bir siteden elektronik sigara likiti ve elektronik sigara siparişinizi vererek daha hızlı bir başlangıç sağlayabilirsiniz. Ördek keseyim derken eldeki tavuktan olmayın.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font