Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Likiti Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Elektronik sigara ülkemizde giderek yaygınlaşıyor. Uzmanlar elektronik sigaranın zararlarını araştırmış fakat bulamamışlardır. Normal sigaraya oranla zararı yok denecek kadar azdır. Elektronik sigaralar içindeki aromalı likitler nedeniyle nargileye benzetilmektedir. Likitler elektronik sigaranın vazgeçilmezidir. Ancak doğru seçilmelidir. Likit nereden alınır diye soracak olursanız birçok internet sitesi ve elektronik sigarayı aldığınız mağazalar hizmet vermektedir.

 

Likit Seçimi

 

Likit seçerken öncelikle sevdiğiniz aromaları tercih etmelisiniz. Birçok likit aroması bulunmaktadır. Limon, şeftali gibi meyveler; pasta, krema, mısır gevreği, kek gibi değişik tatlar da bulunmaktadır. Aroma seçiminden sonra likit mg yani likit içindeki nikotin seviyesini seçmelisiniz. Nikotin seviyesi çoktan başlasa da giderek azalmalıdır. E likit tavsiyesi olarak nikotini çok tercih etmemelisiniz. Sigarayı zamanla bırakmak için, nikotin seviyesi de düşmelidir. Bir başka e likit tavsiyesi, belki de en önemli şey aldığınız ürünlerin lisanslı ve orijinal olmasıdır. Birçok kötü niyetli firma markasız, orijinal olmayan ürünler piyasaya sürüyor. Bunlar sağlığınızı etkilediği gibi elektronik sigaranızın ömrünü çürütüyor. Son kulanma tarihine de dikkat ediniz.

 

Likit Kullanımında Yapılmaması Gereken Hatalar

 

Likit nereden alınır sorusundan sonra akla gelen şeyler ‘ ne gibi hatalar yapabilirim ‘olacaktır. E likit sıvısı elektronik sigaranın içine konulan, yani dolum sıvılarıdır. Kesinlikle ağız yoluyla alınmamalıdır. Kalp rahatsızlığı olanlar, hamileler ve ciddi sağlık sorunu olanlar kullanmamalıdır. Likit doldurmadan elektronik sigara kullanmayınız. Kuru çekim yaptığınızda cihazdan kötü bir yanık kokusu gelecektir. Ve içindeki atomizerler zamanla yıpranacaktır. Elektronik sigaraların bir e likit sıvısı kapasitesi vardır. Bu kapasiteyi aşmamalısınız. Likit atomizerlere sızabilir ve hoş bir durum olmaz.

 

Likit tankları en önemli parçalardan biridir. Kırık veya çatlak bir durum oluştuysa bunu hemen değiştirmelisiniz. Yedek parçalara gereken önemi gösteriniz. Bu cihazınızın ömrünü uzatacaktır.

 

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font