Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Likiti Çeşitleri Nelerdir, Evde Elektronik Sigara Likiti Yapılabilirmi

Sağlık sektörünün hızlı bir şekil de, ilerlemesiyle beraber sigara bırakmanın çareleri aranmaya başlandı. Sigaranın sağlığa ve bütçeye çok zararlı olduğunu bilinmekte, bu yüzden çeşitli yöntemlerle sigarayı bırakmaya çalışıyoruz. Elektronik sigara el alışkanlığımızı bırakmadan, sigaranın zararlarından kurtulma çabasının en önemli destekçilerinden. Normal sigaradan, görünür de bir farkı olmayan elektronik sigara, içildiğin de buhar verme özelliği sayesin de, sigarayı bırakmanıza yardımcı olacak, likitleri sayesin de normal sigara içiyormuş gibi hissedeceğiniz elektronik sigara, sağlığa asla zarar vermez.

 

Elektronik sigara likitini nereden almalıyım:

Elektronik sigara sağlığa zararlı değildir, tabi orijinal ürün alırsanız. Elektronik sigara likiti ni, eczanelerden ve sağlık kuruluşlarından rahat bir şekil de, satın alabilirsiniz. Elektronik sigara likit satış yapan yerler çok fazladır, önemli olan e likiti, satın almadan önce ruhsatlı ürün olup olmadığını kontrol etmeniz. Ruhsatlı olmayan e likitlerin, için de hangi maddelerin olduğunu tam olarak bilemeyeceğimiz için, sağlığımıza sigaradan daha fazla zarar verebilirler. Çeşitli şekiller de ve tatlar da, karşımıza çıkan e-likitler her zevk için çeşitleri bulunmakta. Özellikle e likit sigaraya alışma süresin de, nikotin bazlı likitleri kullanabilirsiniz. Nikotin bazlı likit sayesin de, sigara içiyormuş gibi hissedeceksiniz hem de, sağlığınız tehlike altına girmeyecek. Nikotin bazlı likittin yanın da, çilekli, viskili, çikolatalı, sütlü, naneli, sakızlı ve Elmalı gibi çeşitli aromalarda likit dolum aroması bulabilirsiniz.

 

Elektronik sigara likiti nasıl yapılır:

Evde elektronik sigara likit yapımı Yeni başlayanlar için zorlu bir süreç olarak karşımıza çıkar ama deneme yanılma yöntemleri sayesin de, siz de evde elektronik sigara likiti yapmaya başlayabilirsiniz. İlk olarak internetten satın alabileceğimiz N-Base ye ihtiyacımız olacak. İstediğiniz aromayı oranın da, cam şişeye doldurun ve hızlı bir şekil de, tek yönde çalkalamaya başlayın. Ortalama olarak 1 saat boyunca çalkalamanız gereken cam şişeyi, hızlı bir şekilde çalkalamaya dikkat edin. 1 saat sonra çalkalama işlemini bitirin ve, cam şişeyi güneş görmeyen bir odaya koyun. Aromanız ortalama olarak en az 2 gün boyunca, güneş görmeyen odada kalması gerekiyor. 2. Günün sonun da, aromanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font