Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Likit Sıvıları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Elektronik sigara likiti ne amaçla kullanılır?

 

Elektronik sigaraların satışa sunulduğu günden beri şiddetli bir şekilde ilgi görmesi ile birçok satış sitesinde yerini almaktadır. Elektronik sigaranın parçaları, çalışması için gerekli donanımlarının tamamı satış sitelerinden temin edilebilmektedir. Bunun yanı sıra, satış siteleri üzerinden alınıp evde farklı içeriklerle manuel olarak üretilebilmektedir. Elektronik sigaranın kullanılmasında büyük önem arz eden kartuş ve sıvı dolumu, satış gerçekleştiren online mağazalardan temin edilebilmektedir. Sigara likiti sayesinde elektronik sigaranın çalışması gerçekleşerek buhar oluşumu sağlanmaktadır. Sıvı tercihlerinde ise en önemli unsur, tamamen orjinal sıvı kullanımının tercih edilmesi gerekmektedir. Elektronik sigaranın insan sağlığına zarar vermemesi ve uzun ömürlü kullanıma sahip olması için.

 

Elektronik sigara likit satış esnasında dikkat edilmesi gereken detaylar nelerdir?

 

En öncelikli unsuru, kaliteli şişe dolumları ile bandrollü olarak alınması gerekmektedir. Sahte likitlerin üzerinde bandrol bulunmamaktadır ve basit şişe dolumları ile teslim edilmektedir. Şişenin ayrılmaz kalıbı veya kağıdının üzerinde son kullanma tarihinin bulunması gerekmektedir. Sıvı aşırı akışkan olmayıp solüsyon şeklinde olmaktadır. Şişenin üzerinde plastik güvenlik şeridinin olması kapalı ve kullanılmamış olduğunu göstermektedir. Bitkisel gliserin ve propilen glikol olarak tercih edilebilmektedir. Maliyet olarak daha uyguna gelmesi için ev ortamlarında aromalar yardımı ile elektronik sigara likit yapımı gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle bu gibi durumlarda alınan malzemelerin son derece güvenilir yerlerden temin edilmesi gerekmektedir. İhtiyaç olan malzemelerin güvenle hazırlanması ve sıvı likit halini alması için uygun fiyatlı malzemeler satan bir çok siteden alışveriş gerçekleştirilebilmektedir.

 

Elektronik sigara likit yapımı hangi malzemelerle gerçekleşir?

 

Aromasız likit sıvılarının nikotin ile karışımını hazırlamak gerekmektedir. Aromasız olarak hazırlanan likit sıvılarına base adı verilmektedir. Elektronik sigaralar için likit yapımı oldukça titizlik gerektiren aşamalardan geçmektedir. Dikkat edilmesi gerekenlerden biri ise saf nikotinin yoğun olarak tercih edilmemesi gerektiği olmaktadır. Aromasız ürünlerin bir araya getirilmesi için gereken gram ölçülerinin eksiksiz ve tam olarak gerçekleşmiş olması gerekmektedir. 500 ml vg base ve 300 ml pg base üzerine 100 ml aroma eklentisi halinde en iyi kıvam artıracak aromalar ile zararsız sıvı yapılabilmektedir.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font