Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Likit Seçenekleri

Sigara içen sayısının sürekli artması yüzünden ciddi hastalıklara yakalananların oranları fazlalaşmasıyla beraber sağlık kuruluşları, sigarayı bırakmanın önemini gün geçtikçe daha fazla vurgulamaya başladı. Sigara içenlerde öldürücü hastalıklara yakalanma oranı, çok daha fazladır. Kanser, kalp yetmezliği, karaciğer yetmezliği, astım, koah, nefes almada zorluk gibi pek çok hastalığın nedeni olan sigara, içerisin de bulunan maddeler yüzünden, bağımlılık etkisi yapmakta. Bağımlılık yapma özelliği sayesin de, sigarayı bırakmak isteyenleri zorlu süreçlerden geçiren bu katkı maddeleri yüzünden pek çoğumuz sigarayı bırakmayı denemek bile istemiyoruz. Fakat sağlık kuruluşlarının son geliştirdiği yöntem sayesin de, ağız tik alışkanlıklarından vazgeçmeyerek bırakma sürecini, sıkıntısız bir şekil de gerçekleştirebilirsiniz.

Elektronik sigara nedir:

Elektronik sigara, sigaraya benzeyen dizaynı ve aynı sigara gibi tat ve duman verme özelliği sayesin de, sigarayı bırakmak isteyenlerin rahatlıkla kullanabileceği bir makinedir. E-liquid aroma çeşitleri sayesin de, sigara hissi veren elektronik sigara, içinize çektiğiniz anda buhar üfleme özelliği sayesin de, zihniniz de sigara içiyor izlenimi bırakacağı için, sigarayı bıraktığınızı bile anlamayacaksınız. Sağlığa asla zararı bulunmayan elektronik sigara, sigara bırakma sürecinizi çok kolaylaştırırken sigara zevkinden de sağlığınız bozulmadan ayrılmayacaksınız. E likit aroması sayesin de, istediğiniz tat da sigara içmeye başlayabilirsiniz.

Likit nedir, çeşitleri nelerdir:

Likit, elektronik sigaranın içine yerleştiren ve elektronik sigarayı içmeye başladığınız da, tat vermeye yarayan aromadır. Tamamen bitki ve meyve yağlarından yapılan içeriği sayesin de, sağlığınıza normal sigara gibi asla zarar vermez. Kendinize en uygun likit nedir sorusunun cevabını, hazır satılan 10mm aromalardan seçip deneyerek bulabilirsiniz. Elektronik sigaraya yeni başlayanlara tavsiye edebileceğimiz, likit çeşidi nikotin bazlı olandır. Nikotin aroması sayesin de, elektronik sigaraya Yen’i başlayanlar alışma sürecini kolayca tamamlayabilir. Alışma süreci bittikten sonra dilerseniz farkı aromaları da deneyebilirsiniz. Diğer aroma seçenekleri olarak muz aroması, nane aroması, viski aroması, çilek aroması, çikolata aroması, damla sakız aroması, portakal aroması ve elma aroması gibi çeşitlerini rahatlıkla satın alabilirsiniz. Elektronik sigara kullanırken önemli olan, elektronik sigaranızı eczanelerden ve güvenilir olduğuna emin olduğunuz sitelerden almanız. İçeriğinin ne olduğunu bilmediğimizden kaliteli olmayan elektronik sigaralar sağlığınıza daha fazla zarar verebilir.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font