Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Likit Hakkında bilinmesi gerekenler.

İlk olarak belirtilmelidir ki  bütün anlatımlarda olduğu gibi bu anlatımda da her zaman öncelik sağlık olmalıdır diyoruz ve diğerleri bundan sonra gelmelidir diyoruz.  Peki benim bu lezzetlerden faydalanmam sağlığıma zararlımıdır ? Tabii ki bunun cevabı çok büyük bir hayır olacaktır. Fakat detaylı bir inceleme yapılmadan alınan likitlerde sizin tüm bunlardan soğumanıza yol açabilir. Öyle ki hiç zevk almazsınız ve sağlığınız için tehlikeli sonuç doğurabilecek sıkıntılar bile yaşayabilirsiniz. Büyük ölçüde evyap mamüllere güvenen insanlar burada bir hüsrana uğrayabiliyor ve biraz korkarak yaklaşıyor. Daha detaylı anlatmak gerekirse balın ,domatesin , sütün organiği kabul görür iken, elektronik sigara likitinde bu durum söz konusu pek olmuyor. İçeriğinde ne kadar az organik mamül varsa o kadar iyidir gibi bir algı var e likit kullanıcılarında. Kaçak alkol ve içki  kullanıp da hayatları kararan insanların başlarına gelenleri öğrendikleri için bu insanların böyle davranmaları da gayet normal karşılanmalıdır muhakkak.

Fakat kullanılan likitlerde bu tür olaylar söz konusu değildir. Birtakım sosyal medya kullanıcılarında bazı popüler insanlarda şu türden yorumlar görmekteyiz. Bu likiti şu şekilde denedim bir şey olmadı sizde alın. Ne istedin de olmadı yani beklenti neydi. Likitler kimyasal atıklar değil birader seni hulka dönüştürsün. İçine çektiğin anda tankı parçalayıp uzay mekiği yapasın. Fakat kullanıcıların bilgilenmesi oldukça önemli zira alınan ürünlerin belgelerinin kontrol edilmesinde fayda var. Denendikten sonra insanın içine sinmeyen bir şey olması bile o likitten uzak durmaya yetecek bir sebep olmalı. Yalnız şu kesinlikle daha güven verici yurtdışından çok ucuza getirip burada devasa fiyatlara satan ve premium diye yutturmaya çalışan insalardan ziyade  evyap satan elektronik sigara likit satıcılarına göre çok çok daha az güvenilir.

Sigarayı ve her türlü kötü alışkanlığı bir tarafa bırakıp elektronik sigarayı  hayatımıza sokmanın artı yönü tütünden kurtulmak değil likite başlamaktır. Bunun sebebi birkaç çeşit ne idüğü belirsiz kimyasal karışımlı bir otun yani tütünün yerine yüzlerce farklı çeşit enfes tatlara sahip likit kullanmaya başlarsınız. Bu artık bir alışkanlık olmaktan ziyade hem hobi hemde bir sosyalleşme aracına dönüşüverir. Tüm bunların yanında elektronik sigara likit hakkında bilinmesi gereken nelerdir ve seçimide nelere dikkat edilmelidir sorularının cevabını bu yazının içeriğinde bulabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font