Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55
e sigara likiti

Elektronik Sigara Likit Fiyatları

Elektronik sigara likit fiyatları likitlerin kalitesine ve miktarlarına göre değişiklik göstermektedir. 5 TL ile 300 TL arasında likit bulabilirsiniz. Tabi ki bu fiyatlar likitlerin miktarına, kalitesine, ortalamalarına göre değişiklik gösterir. En kalitesiz likit bile aroma olarak size pahalı ve kaliteli bir likitten daha lezzetli ve tatmin edici gelebilir. Bu sizin damak tadınıza bağlı bir durumdur. Yani likitin kalitesi tabiki önemlidir ama fiyatları o kadar da önemli değildir. Likitin sizi tatmin etmesi ve lezzetli olması önemli olandır. Siz bir likiti beğeniyorsanız ve kullanmak istiyorsanız o likitin fiyatının bir önemi yoktur. E sigara likit fiyatlarını internetten araştırabilirsiniz.

Elektronik sigara likitlerini internetten ve elektronik sigara satışı yapan mağazalardan temin edebileceğiniz gibi evde likit yapımanız da mümkündür. Evde likit yapımı oldukça kolaydır. Likit yapmak için likitin ana maddesi olan mbase denilen glisirin temin etmeniz gerekiyor. Bu mbase ‘nin nikotin oranlarını da alırken siz belirliyorsunuz. Ciğer çekimi olarak kullanacağınız mbase miktarlarında VG’si yüksek olanları tercih etmelisiniz. Mbase olmadan evde likit yapmanız imkansız. Mbase ile karıştıracağınız aromaları temin etmeniz gerekmektedir. Ufak bir şişe likitin maliyeti ortalama size 3,5 TL’ye denk gelmektedir. Evde likit yapmak malzemeleriniz hazır olduktan sonra oldukça basittir. Aromaların içerisinde hangi miktarda mbase’ye ne kadar aroma koymanız gerektiği yazmaktadır. Aromasını likitin çok iyi ayarlamanız gerekmektedir.

O yüzden tarif edilen miktarları geçmemeniz veya daha altına inmemeniz gerekmektedir. Aromanın az konulması likitin tadının bozulmasına ve içim zevkinin azalmasına neden olur. Ufak bir şişenin içerisine koyduğunuz mbase’nin üzerine hazırlamak istediğiniz aromadan belirtilen miktarda enjekte edin. Daha sonra şişenin ağızını kapatın ve biraz çalkalayın. Biraz çalkaladıktan sonra likitiniz hazır duruma gelecektir. Bu hazırladığınız likiti bir süre dinlendirin ve bekletin. Yaklaşık 20 TL’ye temin edebileceğiniz bir likiti oldukça ucuz fiyata denk getirmeniz mümkün. Bunu çeşitli kombinasyonlar yaparak da yapabilirsiniz. Evde likit yapımı sizin kendi tercihlerinize ve damak tadınıza göre güzel kombinasyonlar yapmanız mümkündür. Hiçbir yerde bulamayacağınız likitleri kendiniz üretebilirsiniz. Bu ürünlerin bulunuyor olması ve kolay ulaşılıyor olması bizlere likitimizi kendimiz yapmamız için büyük kolaylıklar sağlıyor.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font