Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Likit Çeşitleri

Sigara kullanımı toplumun damarlarına işlememiş, bırakılması en zor alışkanlıklardan birisidir. İçerik bakımından zararlı ve birçok hastalığın nedeni olabilmektedir. Elektronik sigara kullanımı bu noktada devreye girerek, aldığınızı zararı minimum seviyeye indirmeyi hedeflemiştir. Duman olarak çevreye zarar vermemesinden ve kaplı alanlarda dahi rahatlıkla içilmesinden dolayı oldukça fazla tercih edilmektedir. Sigara bağımlısı olan kişilerin dahi beğenerek kullanmasından dolayı günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Diğer sigara bırakma ürünlerinden daha etkili bir hale gelerek, diğer ürünleri geri planda bırakmayı başarmıştır.

            Elektronik sigara likit adı verilen sıvılarla doldurulmaktadır. Bu sıvılar çeşitli tat ve aromalara sahip olarak üretilir. Bu sıvılar arasında tercih yaparken özenli davranmanız gerekir. Çünkü piyasada sahteleri üretilerek kişi zarar vermekte ve istediği verimi alamamasına sebep olmaktadır. Dikkat etmeniz gereken en önemli konu likit orjinalliği olmalıdır. Orijinal olmayan likit organlarımıza nüfuz ederek vücuda zarar vermesi kaçınılmazdır. Sahte likit sıvısının anlaşılması oldukça kolaydır. Öncelikle son kullanma tarihi olmayan ürünleri her şeyde olduğu gibi likit alırken de etmelisiniz. Likit sıvıları arasından zevkinize bağlı olarak istediğiniz aromayı seçebilirsiniz. Çeşit çeşit aromasının olmasının yanı sıra ağırlık dereceleri de bulunur. Hafif veya ağır olanları tercih ederek kullanıma başlayabilirsiniz. İki çeşidi bulunan E likit, PG ve VG olmak üzere üretilir. PG e likit terapatik nikotin, bitkisel gliserin ve aroma esansı içerir. PG e likitte ise propilen glikol kullanılmaktadır.

E-Likit Kullanımı Faydaları Nedir?

E likit sizi yeni kartuş alma zahmetinden kurtararak, kartuş fiyatının %80’inin size kalmasına yardımcı olur. İsteğinize göre aroma seçebilir ve bitkisel içerikle üretilmektedir. Kilit sistemleri sayesinde çocukların erişimi imkansızdır. İsterseniz nikotin içermeyen e likitleri de tercih edebilirsiniz. VG e likit daha yoğunken PG likit daha hafif bir yapıya sahiptir. Böylelikle istediğiniz yoğunluk arasında tercih yapmak tamamen size kalmış. Propilen glikol (PG) ve bitkisel gliserin (VG) zehirsiz ve organik bileşenlerden oluşur. İçeriğinde bileşenler çeşitli ürün ve gıdalar içinde de kullanılabilmektedir. Örnek vermemiz gerekirse ketçap içerisinde Propilen glikol bulunmaktadır. Sigara gibi zararlara ve tehlikeli içeriklere sahip olmadığından dolayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font