Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Kullanmak İçin Nedenler

 

Elbette ki sigaraya hiç alışmamış olmak, en iyisi. Bu durumda zararsız olduğu için hiç sigara içmemiş olan kimselerin, elektronik sigara kullanmaya başlamaları mantıksız bir durum olacaktır. Fakat bir şekilde bu illete alışanların, elektronik sigaraya bir an önce geçmesi sigaradan kurtulabilmenin en kolay yoludur.

 Sigara Kokusuna Ve Kül Tablasına Son

Sigaranın insan sağlığına verdiği yüzlerce zararın yanında, bir de o berbat kokusu ve kül tablalarının kötü görünümü tam bir eziyettir. Elektronik sigara, donanımındaki batarya ile içindeki likiti ısıtarak çalışmaktadır. Bu ısınma esnasında oluşan duman, su buharından başka bir şey değildir. Yani bulunduğunuz ortamda sigara kokusu gibi ağır bir koku, asla oluşmaz. Elektronik sigaranın çalışması sırasında, gerçek sigarada olduğu gibi yanan bir madde olmadığından, kül oluşmayacak ve kül tablasına da ihtiyacınız olmayacaktır.

Sigaranın ağır kokusu, malum olduğu üzere içilen her mekana ve insanın giysilerine ve saçlarına kadar sinmektedir. Elektronik sigaralarda bu problem oluşmaz. Çünkü likitlerde farklı seçeneklerde gıda aromaları kullanılıyor. Sadece aromalı likitlerde değil, sade tütün aromalı likitlerde de herhangi bir sigara kokusu ortaya çıkmıyor.

 Kendinizi Ve Çevrenizi Zehirlemeyin

Sadece bu nedenler bile elektronik sigara kullanmak için yeterli gibi görünmektedir. Ancak bunun yanında, gerçek sigarada bulunan özellikle katran başta olmak üzere yüzlerce zararlı madde, elektronik sigara likitlerinde bulunmuyor. Elektronik sigara likitlerinde sadece nikotin vardır. Bu nikotin, gerçek sigarada bulunan nikotinin yarısından daha azdır…

Sigaranın dumanındaki çeşitli zararlı maddeler ile içen kişi kadar, çevresinde bulunanlar da zarar görüyor. Çocuklar başta olmak üzere, sigara dumanının verdiği zararlardan herkes etkilenmekte. Elektronik sigara kullanıldığında ortaya çıkan duman, zararsız olduğundan hem kendiniz hem de çevreniz için daha güvenli bir ortam yaratmak söz konusu olacaktır.

Elektronik sigara hakkında merak edilen her şey için site içi benzer içeriklerden faydalanabilirsiniz Site üzerinde, her türlü elektronik sigara malzemeleri ve likitlerinin yanı sıra, bu ürünün kullanımı, likitlerin içeriği hakkında bilgiler, likit dolumu ve oranları, elektronik sigara kullanırken dikkat edilmesi gerekenlere kadar her bilgiye site üzerinden ulaşmanız mümkündür.

 

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font