Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara İle Nasıl Nargile Keyfi Yapılır?

Sigaranın sağlığa zararları herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Zararlı olmasından dolayı da insanlar sigarayı bırakabilmek için çeşitli yollar ya da yöntemler aramaktadırlar. Farklı yöntemler arasında en çok tercih edileni ise elektronik sigara likit ile kullanılan ürünlerdir. Normal sigaraya göre oldukça az zararlı olan e likit ürünlerinde normal sigara içerisinde bulunan birçok kanserojen madde bulunmamaktadır. Bu sebeple zararının az olduğunu gösteren bu sonuç yapılan birçok araştırma ile kanıtlanmıştır.

 

Özellikle dudak tiryakisi olanlar için fazlasıyla tercih edilme sebebi olabilir. Bununla birlikte sigarayı bırakmak isteyenler için bulunmaz nimet niteliğindedir. İçerisinde su buharı, bir miktar nikotin ve aroması ile zamanla tamamen sigarayı bırakmakta mümkün olabilmektedir. Hem sağlığa daha az zararlı hem de kullanıldığı ortamda normal sigara dumanının bıraktığı etkiyi hissettirmeyen elektronik sigara aromatik kokusundan dolayı da tercih edilmektedir. Yine yapılan araştırmalar sonucunda elektronik sigara likit sayesinde sigarayı bırakanların çoğunun tekrar sigaraya başlamadığı tespit edilmiştir.

 

Elektronik sigara likit aromaları nasıl seçilir ve doldurulur?

 

Likit dolum sıvı aromaları oldukça fazla çeşide sahiptir. Nikotin oranı tercihi ve birazda damak tadına göre tamamen kişisel seçimler yapılabilir. Bu aromalar sayesinde nargile keyfi hissi de yaşanabilir. Yalnız aroma seçiminde çevreyi ve kullanan kişinin kendisini en az rahatsız edecek kokuda olanların tercih edilmesi tavsiye edilir. Elektronik sigara likiti ve elektronik sigara dolum sıvıları, mekanizma içerisinde bulunan likit tüpüne konularak kullanılır. Farklı modellerde elektronik sigaralar olduğuna için, likit tüpünün yeri ve doldurulma şekliyle ilgili de en doğru bilgi kutusu ile birlikte gönderilen kullanım kılavuzu sayesinde çok daha doğru bir şekilde öğrenilebilir.

 

Elektronik sigara aromalarında çeşit oldukça fazla tutulmuştur, ancak burada da dikkat edilmesi gereken nokta aromaların ve likitlerin kalitesidir. Bunun içinde yapılacak araştırma ile kaliteli olanlar hakkında doğru bilgilere ulaşılacaktır. Ayrıca aromalarla ilgili sıklıkla tavsiye edilenler hakkında da bahsetmek gerekirse: çilek, muz, mango, krema, karışık meyve gibi aroma türleri oldukça fazla kullanılanlar arasındadır. Yine de aroma seçimi tamamen kişinin tercihine bırakılan bir durumdur.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font