Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Hakkında

Elektronik Sigara Neden Tercih Edilmelidir?

Elektronik sigara genelde sigara bağımlılarının tükettiği bir üründür. İçerisindeki mekanizma sayesinde aroma ve likitlerden nefes çekilerek insanda sigara içme hissi uyandırıyor. Durum böyle olunca çıkarttığı buhar sigara dumanını aratmıyor.

Elektronik Sigara Likit Nerden Alabilirim

Elektronik sigara satışı ülkemizde yasak olduğu için korumasız bir sektör ve tüketen kişi sayısı hızla artış göstermektedir. Sigaraya nazaran vücuda çok daha az zararlı olmasına rağmen ardı ardına o kadar çok bilimsel yayınlar yapıldı ki, artık bu mecraya giren sağlığındaki iyileşmeyi görünce sigaraya geri dönmek istemiyor. Kontrolsüz olunca da mantar gibi likit ve nbase şirketleri ortaya çıkmış oluyor. Site yapmaya bile tenezzül etmeden facebook, instagram gibi sosyal platformlardan satış yapıyorlar.

  1. Buharistan Fumetti Nbase:

En uzun süre tercih ettiğim nbaselerden biri. Aldığım dönem içerisinde bir sıkıntı görmedim. Ancak forumlarda artarda şikayetler başlayınca firmayı sevmemeye başladım. Kötü diyemiyorum ancak arkadaşların yazdıkları doğru ise işi çok ciddi baştan savma yapmaya başlamışlar, kirli nbase gönderildiğini falan söylediler. Süper değil ama zorda kalınca kullanılabilir. Tek olumlu yanı nikotini doğru koymaları.

  1. Keyf Nbase:

Bu nbase likit i 5-6 ay kadar kullandım. Öncelikle gümüş serisinden çok memnun kalmıştım. Ancak firmanın da sonradan açıklamada bulunduğu gibi bir seri nikotin kokulu gelmiş. Bana da aynı o kokulu seri geldi. Şu anda o firmadan almaya korkuyorum. Zaten 12 mg tükettiğim için genellikle stoklarında benim tercih ettiğim nikotin seviyesi yok.

  1. Buharevi FireJuice

Güvenilirlik konusunda ve nikotin konusunda benden geçerli not almış sayılı firmalardan biri. Aromalarının Türk yapımı olduğunu düşünsem de nbaselerde açıkça Sigma, Balmumcu, Kısmetsan yazabilen tek firma. FireJuice oldukça iyiydi fakat Full Sigma olanı denemedim.

Elektronik Sigara Temizlik ve Bakımı

Öncelikle temizlerken su kullanmayın. Pillerin bağlantılı olduğu noktalardan birikebilecek likit kalıntılarını alkole batırılmış pamuklu veya kuru bir çubukla temizleyebilirsiniz. İyice bir kuruttuktan sonra normal şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Ağzınıza tatsız tuzsuz veya çok az bir buhar geliyorsa ya ömrü dolmuştur ya da yenilemek gerekiyordur. Konu ile ilgili çeşitli sosyal medyalarda “Elektronik Sigara Temizliği” başlığında videolar mevcuttur.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font