Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Gerçekten Patlıyor Mu?

 

Elektronik sigara aslında paslamaz. Hele nbase likitin kesinlikle patlamayla alakası olamaz. Patlatan yanlış kullanıcıdır. Elektronik sigaranın patlayan parçası pildir. Şimdi pili nasıl patlatabilirsiniz. Cebinizde serbest bir şekilde artı ve eksi kutupları açık bir şekilde metale temas durumunda pili patlatabilirsiniz.

Onun dışında overheating dediğimiz ekstra ısınmalarda patlayabilir. Voltaj ayarlamalı modlarda, en ucuz modda bile bununla ilgili önleyici durumlar var. 10 saniye sonra otomatik durduruyor. 10 saniye basılı kaldıktan sonra aşırı ısınma önleyici yani sigortası devreye giriyor. Mekanik kullanmıyorsanız bu tip bir cihazda magnezyum tabanlı bir pili patlatma şansınız neredeyse yok gibi. Pil dediğimiz şey bugün pil 20 lira ile 40 lira arasında değişiyor. 40 lirayı ben çöpe mi atacağım kullanacağım direteceğim derseniz o pil zaten patlar. 40 lira için bu riske girmek mantıklı değil. 1 hafta önce almış olduğunuz pil deniz suyuna maruz kaldı. 1-2 damla değil bildiğiniz suya girdi diyelim. O pili hiç denemeyin bile ağznınız patlamasına değmez. Onun dışında pillerin üzerinde kaplama vardır. Bu kaplamalar zamanla altında terleme oluşturur. Üzerinde çizikler yaralar oluşabilir. Çok ucuz bir malzeme ile 5 liraya satılan malzemeler var bu pili çok basit bir şekilde dünyanın en basit bir oyuncak gibi birşeyi var.

Hemen oradan bakıp kaplayabilirsiniz. Eğer yaralanmış pilleriniz var ise tekrar söylemekte fayda var elektronik sigara patlayan birşey değildir. Bilinçsiz tüketici dikkatsizliğinden dolayı batlamaz. Dikkatsizlik yapmayın elinizde patlamasın. Nbase veya likitler kesinlikle sigaranın patlamasıyla hiçbir alakası olamaz. Biz kullanıcılara yine de düzgün sitelerden alışveriş yapmalarını. Orijinal olmayan ürünleri satın almamalarını tavsiye ediyoruz. Düzenli pil değişimi, güneşten veya aşırı ısıdan uzakta tutmanızda fayda görüyoruz. Ayrıca cebinizde herhangi bir metal, para, telefondan uzak  tutmanızda fayda var. Çok ucuz elektronik sigaralar itibar etmeyiniz. Nasıl damak tadı için nbase likit alırken bu kadar özen gösteriyorsunuz bu kadar araştırıyorsunuz. Uzun vadede geleceğinizi düşünüyorsunuz. Anlık ve önlenemez patlama gibi bir ihtimali unutmayın. Önce bataryanıza sonra likitinize bakmakta fayda var.

 

 

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font