Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Ev Yapımı Likit

Elektronik sigara sahipleri artık sigara içmiyorum diye sevinçle elektronik sigaranın keyfini çıkartırken bu likit işi nerden çıktı diye sızlanıyorlar. Peki neden? 15 yıldır tek sigara içen bir kişi bile elektronik sigaraya geçince 15 gündür aynı likiti içtiğinden dolayı kendini eksik hissedebilmesi elektronik sigaraların beklentiyi ne kadar arttırdığının da en önemli göstergesi değil midir aslında. Peki likitin her türlüsünü denedikten sonra sevdiği bir kaç likiti olan arkadaşlar bunlarla da sıkılmıyor mu? Tabii ki hayır fakat hem hobi için hem de hiç biryerde bulamadıklar farklı aromalardan oluşan likitler kendileri de evyap denilen ev yapımı likitlerdir.

Peki ev yapımı likitler nasıl yapılır? Öncelikle istediğiniz nikotin oranında tabii ki eğer nikotinli kullanacaksanız , belirli bir nbase almanız gerekir. Nikotinsiz baseler de bulunmaktadır. Burada nbasein başarılı olmaması tüm likitinizi bozabilir. Onun için nbase seçerken çok dikkatli olmak gerekmektedir.

Daha sonra nbaseimizi seçtikten sonra likitimizi hangi nikotin oranında yapmak istiyorsak o orana doğru seyreltme işlemi yapmamız gerekir. Seyretle işlemi belirli vg ve pg yani vegetable gliserin ile pro. Glikoz karışımıdır. Böylelikle hazırladığınız nbasein üzerine seçtiğiniz aromaları, aromaların yoğunluğuna ve damak tadınıza göre karıştırmalı ardından güzel bir demleme süreci ile başarılı bir süreçten geçebilirsiniz. İdeal likitinize ulaşmanız için çok sayıda nikotin, base, nbase ve fiyatları pahalı olan aromaları çöpe atmanız gerekiyor. Ne kadar çok çöpe likit attıysanız başarıya o kadar yaklaşmışsınız demektir. Burada damak tadınız da ev yapımı likit için en önemli unsurdur. Hazır piyasalarda çok sevilmediği için satılmayan bir ürünü kendi evinizde istediğiniz kadar yapabilir ağız tadınıza uygun likitinizi kendiniz bu şekilde yapabilirsiniz. Ama genellikle evyapçılar belirli süre sonra bıkmakta. Demleme süresi ve uğraş insanlara zaman kaybettirdiği için işi ehline vermeyi uygun görmektedirler. Sonuçta çoğumuzun annesi evde ekmek yapabilirken kaçımızın annesi veya eşi evde ekmek yapıyor. Bizim tavsiyemiz önce denemeniz sonra bu işi iş olarak görenleri anlayışla karşılayıp emeklerini boş görmemenizdir. Tüm evyapçılara sabırlar ve bol buharlamalar dileriz. Ciğerlerinize iyi bakın.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font