Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Almanız İçin En Önemli Sebepler Nelerdir?

Pil, likit ve şarj aletinden oluşan parçalara sahip olan, ağızlığının dudakların arasına alınarak içeriye doğru hava çekilmesi ile kullanıldığı aletin ismi elektronik sigaradır. Cihaz kullanıldığında ağıza bir duman gelmektedir ancak bu duman nikotin içeren sigara dumanı değildir. Buhar olduğu ifade edilen bu duman kokusuz ve zararsız bir dumandır. Elektronik sigaradaki likidin bitmesine kadar da bu duman elektronik sigara tarafından üretilmeye devam etmektedir.

 Elektronik Sigara Neden Tercih Edilmelidir?

Gerçek Sigaradan Daha Az Zararlı Olduğu İçin: Elektronik sigarayı tercih etmek için birçok neden sayılabilir ancak en önemli nedeni kesinlikle sigaradaki nikotinin zararlarından kurtulmaktır. Elektronik sigaradaki likit su buharına benzer bir duman oluşturmaktadır. Gerçek sigaradaki nikotin oranı kadar bir nikotini olmamakla birlikte çok az miktarda da olsa nikotin içerebilen elektronik sigaralar, doktorlar tarafından gerçek sigaranın bağımlılığından kurtulmak için önerilebilmektedir. Elektronik sigara sayesinde gerçek sigaradaki birçok zararlı maddenin etkisinden ciğerlerinizi koruyabilir ve hayatınızı daha sağlıklı sürdürebilirsiniz.

Gerçek Sigara Gibi Dumanı Kokmadığı İçin: Elektronik sigaranın en büyük faydalarından birisi de sigara yüzünden yaklaşamadığınız sevgiliniz, çocuklarınız ve diğer dostlarınıza sorunsuz ve korkusuzca yaklaşma imkânı vermesidir. Elektronik sigara size bu özelliği kazandırırken sadece gerçek sigara yerine kendisini kullanmanızı istemektedir. Elektronik sigaradan çıkan duman buhar olduğu için kokusuz, berrak ve havada kolayca kaybolan niteliğe sahiptir. Hem ağzınızın kokmasını önleyen hem de elbiselerinize sinerek uzun zaman üzerinizden atamayacağınız kokulardan sizi kurtaran elektronik sigara ile evin içinde hür dolaşabileceğiniz gibi sigara içmeyen yakınlarınızın hayatını da koruma altına almış olursunuz.

Gerçek Sigaradan Daha Tasarruflu Olduğu İçin: Elektronik sigara alırken eğer doğru marka ve doğru kalitede bir ürünü tercih etmişseniz bu ürün sizi uzun zaman gerçek sigara almaktan kurtaracaktır. Bu şu anlama gelmektedir. Elektronik sigarayı aldıktan sonra diyelim ki bir yıl kullandınız. Bir yıl boyunca gerçek sigaraya vereceğiniz para cebinizde kalacak. Bugün en ucuz sigaranın 6 TL olduğunu varsayarsak günde bir paket sigara için bir insanın aylık 180 TL yıllık ise 2160 TL gibi bir parayı tasarruf etme imkânı doğmaktadır.

Elektronik sigaranın diğer faydalarını öğrenmek için www.liqit.net sitesine giriş yaparak site içi benzer içeriklerden faydalanabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font