Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

Elektronik Sigara Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektronik sigara alırken cihazın özelliklerinden, fiyat bilgisine kadar bütün unsurları değerlendirmek gerekiyor. Bu değerlendirme ile alınacak bir ürün, uzun süreli bir kullanım olanağı sunacağı gibi çok daha iyi bir performansa sahip olacaktır. Özellikle daha önce hiç elektronik sigara kullanmadıysanız, bu öneriler size ışık tutacaktır.

 Ucuz Ürünler Kalitesiz Midir?

Her üründe olduğu gibi elektronik sigaralarda da fiyat ve kalite arasında önemli bir ilişki var. Fakat her pahalı ürün kaliteli olmayacağı gibi, uygun fiyatlı ürünlere de hemen “kalitesiz” damgasını yapıştırmak doğru değildir. Bu nedenle ürünleri incelerken, fiyatı ile birlikte malzemelerinin dayanıklılığını ve cihazın birtakım özelliklerini de göz önünde bulundurmak gereklidir. Elektronik sigara fiyatları değerlendirilirken bilinmesi gereken önemli bir detay v30ar. Bu ürün, hiçbir zaman çok ucuza mal edilmez. Yani birileri size 100 TL’den daha ucuz bir elektronik sigara markasından bahsediyorsa, bu ürünü ciddi bir teste tabi tutmakta yarar vardır. Özellikle batarya kapasitesi ve bu bataryanın özellikleri, ürünün güvenli olarak kullanılabilmesi için önemlidir. Bazen haberlerde rastladığımız elektronik sigara bataryalarının patlaması, bu kalitesiz elektronik sigaralardan kaynaklanmaktadır. Buna göre alınacak olan kaliteli bir elektronik sigara, 150 TL’nin altında olmamalıdır. Değerlendirmenizi buna göre yapabilirsiniz.

 Elektronik Sigaranın Garanti Belgeleri

İyi bir elektronik sigaranın bataryası, tam olarak şarj edildiğinde bir gün yeterli olabilir. Bu sürenin altında kullanım sunan bataryaların, çok dayanıklı olduğu söylenemez. Ya da aşırı bir kullanım sonucunda şarjı dayanmamaktadır. Eğer elektronik sigarayı çok aşırı kullanmıyorsanız ve bataryası sürekli olarak boşalıyorsa, bu bataryayı hemen değiştirmeniz tavsiye edilir. Alacağınız elektronik sigaranın içinde mutlaka bir kullanım kılavuzu ve güvenlik sertifikası bulunmalıdır. Bu belgelerin bulunmadığı elektronik sigaralar ve bataryalar güvenli değildir. Bu alanda Alman ve İtalyan marka elektronik sigaralar, oldukça başarılıdır. Garanti belgeleri ile satışa sunulan bu ürünlerin, garanti süresinde arızalanması halinde kolayca değişimleri yapılmaktadır. Ülkemizde de kullanımı yaygınlaşan elektronik sigara hakkında, sizlere her zaman en doğru bilgilendirmeleri sunan sitemizde, bu konuyla ilgili öğrenmek istediğiniz her bilgiye ulaşabilir ve site içeriğinden faydalanabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font