Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

E- Sigara Sarf Malzemeleri Nereden Alınır?

Orijinal likit nereden alınır?

Elektronik sigara kullanıcıları, ya da kullanmak isteği içerisinde olanlar, tüm sarf malzemeleri ve donanımlarına hakim olmaları gerekmektedir. Elektronik sigara, içeriğinde hiç bir şey bulundurmayan, atomizer, coil ve batarya mekanizması ile çalışmaktadır. Buhar üreterek yapay duman oluşmasını sağlayan ise, atomizerin devreye girmesi ile işlev gösteren özel bileşenlerden oluşan likit sıvısı olmaktadır. Tüm donanımlara sahip olmadan, içeriğinde eksik olan parçaları bulunduğu zaman çalışmayan bir cihaz olmaktadır. Likitleri ise genel olarak pek çok satış sitesinde yoğunlukla temin edilebilmektedir. Birçok seçeneği bulunan likitler, hazır ve ya ev yapımı olarak tercih edilebilmektedir. Özel kullanım alanları mevcut olmaktadır.

E likit tavsiyesi seçeneklerinde en çok hangi likitler kullanılıyor?

E-sigara üreticileri hazır likitlerin üretiminde en ince ayrıntısına kadar düşünmüş olmaktadırlar. Sigarayı bırakmak için e sigarayı tercih eden kullanıcıların isteklerine göre nikotin seviyesi tercihi yapabilmeleri mümkün olmaktadır. Özellikle alkol bağımlısı olanlar ya da çok sık tüketip bırakmak isteyenler için viski aromalı likitler dahi çok sık olarak tercih edilmektedir. Düzenli kullanıcıların en sık kullandıkları likitler orta seviyeli nikotin ve ferah aroma içerikli ürünler olmaktadır.

            Orta seviyeli likitlerin içeriğinde bütün bileşenler normal ölçüde var olmaktadır. Farklı aroma tadı veya nikotin seviyesini yüksek ya da az tutmak isteyenlere göre hazır likitler de bulunmaktadır. Kişiler dilerse kendi isteklerine göre ev yapımı tercihlerde bulunarak seviyelerini kendileri ayarlamaktadır. Önemli olan farklı bir detay ise en sık tercih edilen likitlerin sade ve hazır olarak yapımları olmaktadır.

E likit sıvısı nasıl bir yapıya sahip olmaktadır?

Özellikle içeriğine vg ya da pg bileşenleri eklendikten sonra likit sıvılarının yapıları su kadar akışkan olmamaktadır. Daha bütünleşmiş ve akışkanlığı yavaşlamış solüsyon kıvamında olmaktadır. Bileşenlerin hazır halleri de bulunmakta, ev yapımı malzemeleri de. Sıvılar özel olarak satış sitelerinde satılmaktadır. En fazla dikkatli olunması gereken nokta ise, mutlaka orijinal yapıda olması gerekmektedir. Orijinal sıvılar ambalajlarındaki kaliteden dahi belli olmaktadır. Son kullanma tarihi mutlaka şişenin üzerine baskılı halde olmaktadır. Şişe üzerinde orijinal olduğunu kanıtlayan marka amblemi ve bandrolü bulunması gerekmektedir.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font