Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

E Sigara Likitleri Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Elektronik likitler hangi görevi görür?

Sigarayı bırakmaya eğilimli insanlar tarafından son yıllarda elektronik sigaralar devasa boyutta yaygın olarak kullanılmaktadır. E sigaraların boyutları, özellikleri birçok alanda farklılık göstermektedir. Sigara kullanan fakat zararlarını en aza indirmek isteyen insanlar tarafından da sıklıkla tercih edilmekte. E sigaraların özellikle çalışmasını ve buhar ile yapay duman üretmesi için gerekli sarf malzemeleri bulunmakta. Atomizerin batarya etkisi ile çalışarak e sigara içerisinde eklenen e-liquid yardımı ile katılabilmektedir.

Genel olarak likit nedir sorusuna en iyi cevap olarak, e sigara mekanizmasının çalışmasını ve duman üretmesini sağlayan bileşenleri olan sıvı içeriktir. Piyasada birçok satış sitesinden temin edebilmek mümkündür. Güvenilir sitelerde likitlerin orijinal hali satılır. Orijinal olarak tercih edilmediği durumlarda çok büyük tehlikeler ve kötü sonuçlar doğurabilir. İçeriğinde bulunan saf kokular, tat ve lezzet nikotin seviyesi tercihe göre alınabilir. Hazır olan likitlerin piyasadaki içeriklerinin tercih edilmediği durumlarda, ev yapımı olarak malzemeleri satılmakta. Malzemelerin nikotin ve aroma içeriklerini tercihe göre doldurabilmenin yanı sıra, çok daha ekonomiktir.

Likit aromaları ne gibi faydalar sağlar?

İçeriğinde birçok aroması bulunan likitler, ev yapımı olarak tercih edildiğinde piyasada satılan aroma seçenekleri alınması gerekir. Daha çok doğal içerikli olarak tercih edilir ve genel anlamda sağlık açısından tehlike arz etmez. E likit aroması likit sıvısı içerisine tercihe göre belirli miktarda eklenen tat ve koku veren maddedir. Kullanım ve tercihi yaygındır. En çok tercih edilen bir kaç zirve satışı olan aroma bulunmakta. Özellikle çilek, portakal, tropikal meyveli, çikolatalı, espresso en fazla satış gerçekleşen aromalardır. İçeriğine isteğe bağlı olarak nikotin ve aroma eklenen likitler, hazır aromalı olarak piyasada birçok satış sitesinde ve farklı noktalarda satışa sunulmaktadır.

Mg. ölçeklerine göre kullanım süreleri de değişen aromalar, üzerindeki son kullanma tarihine kadar güvenle kullanılabilir. Orijinal olmayan ve ambalajlı satılmayan aromalardan uzak durulması gerekmekte. Piyasada güvenilir olmayan sitelerde birçok satışı sonrası sahte kullanımı mevcuttur. İnsan sağlığına zararı olmayan e sigara likitlerinin iyi şekilde ve uzun süreli tasarruf ederek kullanılması için güvenilir yerlerden temin edilmesi gerekir.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font