Alışveriş Sepeti

  • Sepetinizde ürün yok!
WhatsApp Sipariş Hattı: (555) 555 55 55

E Sigara Likitinde Aromanın Etkisi Nedir?

E sigara likit sıvısı elektronik sigaraların olmazsa olmazıdır. Çünkü bu ürün kişiye ihtiyaç duyduğu nikotin hazzını karşılamak için vardır. E sigara likit sıvılarda kullanılan 4 farklı madde bulunur bu maddelerden biri de aroma vericidir. Aroma verici kişinin zevkine göre değişen farklı tatlardan oluşmakta ve kişinin e sigara kullanımında haz almasını sağlayıcı bir maddedir. E likit sıvıların olmazsa olmazı bir madde olmamak ile birlikte genellik ile tercih edilmektedir. Fakat belli bir süre sonra kişiler e sigaranın tadını bastırdığı için aroma verici maddeleri kullanmak istemeyebiliyorlar.

Elektronik Sigara Likiti Evde Yapılabilir Mi?

E sigara kullanımında bir süre deneyim sahibi olan pek çok kullanıcı bir süre sonra kendi e likit sıvısını hazırlamak istemektedir. Çünkü bazen hazır alınan e likit sıvıları kişilerin beklentilerine cevap verecek nitelikte olmayabiliyor. Bu neden ile e sigara kullanan kişiler bu tür arayışlara girmektedir. E likit yapımı zor olmamak ile birlikte bir miktar deneyim biraz da bilgi gerektiren bir durumdur. E likit kullanıcılarını bu tür arayışlara iten sebeplerden biri de elektronik sigara likit fiyatları demek mümkündür. E likit fiyatları evde yapım maliyetlerine göre fazladır. Fakat e likit yapımı konusunda herhangi bir bilgiye sahip olmayan kişilerin bu tür denemeler yerine hazır likitleri kullanmaları gerekmektedir.

 E Likit Yapımında Mükemmel Oran Var Mıdır?

Elektronik sigara likiti yapımında tecrübesi olanlar bilir ki 4 farklı madde kullanılır. Bunlardan ilki e sigarada likitin buhara dönüşmesini sağlayan VG denilen maddedir. Bunun yanı sıra PG isimli madde ise kişilerin boğazında vurma etkisini yapmaya yardımcı olmaktadır bunun yanı sıra e likit sıvının en önemli maddesi ise nikotindir. Son olarak ise e likitte kullanılan aroma verici maddedir. Aroma verici madde tek bir çeşitten oluşmamak ile birlikte pek çok farklı alternatifi e sigara kullanıcılarına sunulmuştur. Bunlar içerisinde kişisel tercihe bağlı olarak istenilen aroma kullanılabilir iken son yıllarda pek çok e sigara kullanıcısı aroma verici ürünleri e likitte tercih etmemektedir. Bu tamamen kişisel zevk sebebidir.

Bir Yorum Bırakın

Eposta adresiniz gösterilmeyecektir.

  • Body Font